Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Studencie nie bój się firmy - Zamek Cieszyn zaprasza na wykłady

Jesteś studentem, chcesz założyć firmę ale obawiasz się tego? Powinieneś wziąć udział w nowym projekcie realizowanym przez Zamek Cieszyn.
„Przedsiębiorczość Akademicka Na Start” – to nazwa nowego projektu realizowanego przez Zamek Cieszyn. Chodzi o to by młodzi ludzie nie bali się zakładać firmy ale z drugiej strony wiedzieli też jak je prowadzić, by ich interes się rozkręcał – przekonuje Wioletta Beczek główny specjalista projektu.
 
Zgłaszać się mogą studenci wszystkich kierunków studiów. Warunki to - studenci muszą być województwa śląskiego oraz tutaj też się kształcić. Nie mogą być także czynni zawodowo. Z tej oferty skorzystać mogą także pracownicy naukowi.
 
Negocjacje, metody twórczego myślenia, budowanie biznesplanu. Nie zabraknie także indywidualnego doradztwa. „Ale ważnym aspektem tych spotkań będą również wizyty w prywatnych firmach, poznanie tego, w jaki sposób funkcjonują i się rozwijają – mówi Wioletta Beczek z Zamku. Projekt potrwa do czerwca 2013 roku. W tym czasie zrealizowane będą trzy cykle szkoleniowe. W każdym z nich uczestniczyć będzie po dwadzieścia osób.
 
 
 
Wszelkie wiadomości na temat szkolenia znajdziecie w Akademickim Punkcie Informacji Biznesowej, który mieści się na Zamku Cieszyn. (tel. 851-08-21 wew. 34)
Zapisy na cykl szkoleń trwają do końca października. Zajęcia najprawdopodobniej ruszą już w listopadzie. Internetowa strona projektu to www.start.polsl.pl
 
Jan Bacza
źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: