Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wisła: burmistrz z absolutorium

Na czerwcowej sesji Rady Miasta Wisła radni jednogłośnie przyznali absolutorium oraz wotum zaufania wobec burmistrza Tomasza Bujoka.

Włodarz "Perły Beskidów" mówił na sesji, że gmina mimo trudności odniosła sukces. - Z wielką satysfakcją muszę przyznać, że w tych trudnych warunkach udało nam się uzyskać płynność finansową, mogliśmy terminowo realizować wszystkie nasze zobowiązania i zadania publiczne. Jako samorząd, a także jako mieszkańcy odpowiedzialni za naszą miejscowość, zdaliśmy ten trudny egzamin i możemy w umiarkowanie optymistyczny patrzeć w przyszłość - podkreślał Bujok.

Jak dodał, wiślańskiemu samorządowi udało się zrealizować wszystkie zaplanowane gminne inwestycje, które opiewały na łączną kwotę 8,266 mln zł. - Myślę, że nikt z nas w marcu ubiegłego roku nie mógł nawet przypuszczać, że to będzie możliwe. Konsekwencją ograniczenia wydatków, patrzenia na każdą złotówkę i racjonalnego wydawania pieniędzy była nadwyżka budżetowa w kwocie 801 tys. zł. Osiągneliśmy tak naprawdę wynik finansowy dużo lepszy od tego zakładanego - w projekcie budżetu zakładaliśmy przecież deficyt na poziomie 3 mln zł - zaznaczał burmistrz. 

Nagranie z sesji dostępne jest w serwisie Youtube:

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-07-14 14:43:43
edward pilich : To znaczy d...ę liżą wójtowi
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: