Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wigilia z mezzosopranistką ze Strumienia

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu do wigilijnej kolacji poleca przepiękny koncert Izabeli Kopeć mezzosopranistki pochodzącej ze Strumienia i Tomasza Filipczaka.

Coraz więcej tradycyjnych koncertów kolędowych będzie można zobaczyć w sieci. Tak z pandemią walczą ośrodki kultury, które w tych wyjątkowych świątecznych dniach chcą podarować wspólnie spędzone kolędowe chwile. To będzie niezapomniany wigilijny koncert najpiękniejszych polskich kolęd ONLINE w wykonaniu Izabeli Kopeć i Tomasza Filipczaka. Zaprasza Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu. Premiera koncertu zaplanowana została na wigilijny wieczór o godz.18.00 na facebookowym profilu strumieńskiego ośrodka kultury oraz jego stronie internetowej.

- W naszych domach za pośrednictwem internetu zagości pochodząca ze Strumienia mezzosopranistka Izabela Kopeć w towarzystwie wybitnego pianisty i aranżera Tomasza Filipczaka. Artyści zaprezentują wspólnie najpiękniejsze polskie kolędy w wyjątkowych aranżacjach przygotowanych specjalnie na potrzeby świątecznej płyty Izabeli Kopeć pt. "Moc Tradycji", która jest dostępna w sprzedaży w biurze emgoku – informuje Bogusław Żydek, szef MGOK.

KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: