Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wielki Mały Teatr

Wielki Mały Teatr to wydarzenie skierowane dla najmłodszych. Impreza odbędzie się po raz drugi w dniach od 22 do 24 lipca w Wiśle, Istebnej oraz Brennej. Przewidziane są spektakle teatralne i warsztaty.

Tegoroczny festiwal trwać będzie aż trzy dni! Dzięki wsparciu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego i współpracy z Fundacją Wojciecha Pszoniaka "Kurtyna w Górę" po raz drugi będziemy mogli doświadczyć wielkiego świata teatru w małej beskidzkiej Wiśle, Brennej oraz Istebnej.

W programie sporo atrakcji dla najmłodszych m.in. warsztaty, spektakle i spotkania z aktorami. W imprezie wezmą udział różne grupy teatralne z różnych stron Polski m.in. Zdrojowy Teatr Animacji z Jeleniej Góry czy Wędrowny Teatr Lalek Mała Mi z Wrocławia. Przedstawiane będą różne spektakle z elementami pantominy, teatru lalek czy teatru ruchu, na podstawie tekstów znanych, dziecięcych autorów książek takich, jak np. Julian Tuwim.

Impreza skierowana jest przede wszystkim do dzieci w wieku od 3 do 12 lat. Wstęp jest bezpłatny. Szczegółowy program dostępny jest TUTAJ.

Impreza jest pod patronatem portalu ox.pl


red.

źródło: mat.pras./ox.pl
dodał: MB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: