Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wiejska do remontu!

Tych, którzy pomyśleli o wymianie Rządu, musimy zasmucić – chodzi o remont ul. Wiejskiej, ale w Drogomyślu. Będą utrudnienia!

Powiatowy Zarząd Dróg Publicznych w Cieszynie poinformował, że od dziś, tj. 13 maja 2024r. rozpoczną się prace związane z remontem drogi powiatowej 2635 S – ul. Wiejska w Drogomyślu na odcinku ok. 1,2m tj., od obrębu skrzyżowania z ul. Główną do nawierzchni wyremontowanej w rejonie skrzyżowania z ul. Jaskrów.

- Zakres prac obejmuje m.in. korekcyjne frezowanie jezdni, wykonanie 2 warstw nawierzchni jezdni, wymianę krawężnika wraz z wykonaniem podbudowy i nawierzchni chodnika z kostki brukowej, wymianę studni rewizyjnych wraz z wpustami deszczowymi i przykanalikami, remont poboczy oraz istniejących rowów – podaje PZDP.

Jak podkreślają urzędnicy, w pierwszej kolejności realizowane będą roboty związane z remontem nawierzchni chodnika i poboczy. W miejscu prowadzenia robót ruch odbywać się będzie wahadłowo. 

Zakończenie realizacji zadania planowane jest na koniec sierpnia br.

 

NG/mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2024-05-14 18:05:31
paulus601(dawny paulus60): "Tych, którzy pomyśleli o wymianie Rządu...". Czy aby na pewno rządu? Czy jednak nie chodziło o parlament? (sejm i senat mają siedzibę przy ulicy Wiejskiej).
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: