Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wieczór Kobiet w Zamarskach

W piątek (09.03) na terenie Zamarsk odbył się ''Wieczór Kobiet'' Organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Hażlachu. Panie miały okazję spróbować słodkiego poczęstunku, przygotowanego przez organizatorów, kupić kwiaty, czekoladę, kosmetyki, bądź też inne kobiece akcesoria na przygotowanych na potrzeby wieczoru stoiskach a następnie wspólnie bawić się w czasie części artystycznej.

- Dziś w Zamarskach obchodzimy Dzień Kobiet – powitała zgromadzonych prowadząca – chociaż oficjalnie święto było wczoraj, to myślę, że ten dzień zagospodarowali Wam panowie. Mam nadzieję, że każda z Was obudziła się z kawą i śniadaniem przy łóżku.

W czasie części artystycznej panie mogły zobaczyć koncert zatytułowany „Wspomnień czar” przygotowany przez „Dżentelmenów” – grupy artystycznej w składnie: Bogusław Haręża Arkadiusz Sztwiertnia Piotr Sikora Tadeusz Kraszewski Piotr Gruchel. Panowie na scenie zaprezentowali największe przeboje muzyczne, które w jakiś sposób nawiązywały do kobiet.

Na wydarzeniu pojawiła się również Władysława Magiera, która po raz kolejny opowiedziała o kobietach w ujęciu historycznym, oraz zaprezentowała przygotowaną na tę okazję wystawię fotografii kobiet Śląska Cieszyńskiego. Jak zaznaczała lokalna historyk, nie są to jej zdjęcia, zostały one zebrane w czasie przygotowań do książek. Dodatkowo wskazywała, że część z kobiet, które znalazły miejsce w jej książkach osoby zgromadzone na sali miały okazję poznać, gdyż są one postaciami współczesnymi.

Na koniec wszystkie panie miały okazję wziąć udział w konkursach i zawodach, dzięki którym mogły zdobyć nagrody. Jak wskazywali organizatorzy były to nagrody dla kobiet „w czespku urodzonych” i skierowane dla kobiet. Były to między innymi wejściówki fitness, czy też bony do SPA.

 


źródło: ox.pl
dodał: JS

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: