Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wieczór dla kobiet

W sobotę (09.03.2019) w Sali Widowiskowej w Zamarskach odbył się obchody dnia Kobiet, zatytułowane „Wieczór dla Kobiet”. Organizatorem wydarzenia był Gminny Ośrodek Kultury w Hażlachu. Podczas wydarzenia na zebrane panie czekał program artystyczny oraz wiele innych atrakcji.

Wieczór dla Kobiet rozpoczął się od oficjalnego przemówienia Cecylii Gasz-Płońskiej, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Hażalchu, która przywitała zgromadzonych gości oraz pokrótce zaprezentowała wszystkie atrakcje imprezy.

Następnie mikrofon przejęła Mariola Glajcar, fotograf, której prace uświetniły obchody dnia kobiet – na zaprezentowanych fotografiach znajdują się kobiety. Z różnych części świata, w różnym wieku i przy różnych zajęciach – tłumaczyła Glajcar, jednocześnie tłumacząc, w jaki sposób można wydobyć kobiece piękno i zaprezentować się w ciekawy sposób na zdjęciach.

Główną atrakcją wieczoru był kabaret „BUMELANT”, który przyjechał do Zamarsk aż z Bydgoszczy. Skecze nawiązywały do Dnia Kobiet, roli kobiet w społeczeństwie, a także licznych (przedstawionych w zabawny sposób) stereotypów.

Na wszystkich gości czekał słodki poczęstunek oraz napoje. W przerwach pomiędzy częścią artystyczną można było zapoznać się z ofertą wystawców na kiermaszu. Produkty przygotowane specjalnie dla pań to kosmetyki i rękodzieło artystyczne.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-03-11 21:19:54
lukasz84: A na dzień faceta cisza :p
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: