Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Więcej wyzdrowiałych niż zakażonych. Raport sanepidu

21 osób mieszkających na terenie powiatu cieszyńskiego zakaziło się wirusem SARS-CoV-2. Z danych sanepidu wynika jednak, że w ostatniej dobie więcej było osób, które wyzdrowiały z COVID-19.

Łącznie aż 22 osoby otrzymały dziś negatywne wyniki testów na obecność koronawirusa. Po czterech "ozdrowieńców" mieszka na terenie gmin Hażlach i Istebna, trzech - Zebrzydowice i Chybie, po dwóch - Ustroń i Cieszyn oraz po jednym - Dębowiec, Skoczów, Strumień i Wisła.

Szczegółowe dane dostępne są w tabeli poniżej:

Jak podał resort zdrowia, w całym kraju zanotowano 551 zakażeń, z czego najwięcej na terenie województwa śląskiego (128).

KR

 

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

6
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-08-11 13:30:34
FoxTrot: Nie mylmy pojęć. Zainfekowany to nie znaczy chory. Choroba Covid-19 objawia się ostrą niewydolnością dróg oddechowych, jak więc można być chorym bezobjawowo i nie wiedzieć, że ma się ostrą niewydolność dróg oddechowych jednocześnie jej nie mając? Nie można. Jest się tylko zainfekowanym nosicielem wirusa - ale nie "chorym" na Covid-19. Gdyby władze różnych państw od początku trzymały się logiki, to byłoby mniej ludzi z jednej strony panicznie bojących się wirusa, a z drugiej strony mniej ludzi głoszących teorie, że żaden wirus nie istnieje
2020-08-11 15:02:32
koszor: Foxie- sami siebie nazwaliśmy Homo Sapiens, ale to nie do końca trafne określenie. W przypadku pseudo - pandemii widać wyraźnie, że przestaliśmy się kierować logiką, a podążamy za mediami i pozwalamy sobą manipulować. Ktoś wkłada ogrom wysiłku, żeby ogłupić populację prowadzić jak stado baranów.
2020-08-11 15:05:50
koszor: Aktualnie rządy wielu krajów, w tym Polski, "zalecają" pobieranie aplikacji "monitorujących" stan zdrowia. Obawiam się, że niedługo okaże się, że chodzi tylko o śledzenie i totalną inwigilację.
2020-08-11 16:43:40
Antykler Forte: gratulacje koszorku, dla ciebie i tobie podobnych, to imponujący coming-out - w tej chorobie jak w każdej zginą przede wszystkim najsłabsi i najmniej odporni, najstarsi i schorowani, zarażeni przez takich jak ty gierojów, z podniesioną pustą i zakłamaną głową - "ch^j ze słabymi i staruszkami", to hasło doskonale pasuje do katolickich "obrońców życia"
2020-08-11 17:41:57
politykier: Do podszywających się pod ateistów "obrońców życia" to hasło pasuje jak ulał...
2020-08-11 19:12:46
Jarek.K: Nie fanzol, donuś
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: