Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Więcej światła na Spółdzielczej i Szerokiej

Jak informuje wójt gminy Goleszów Sylwia Cieślar w najbliższym czasie rozpocznie się rozbudowa oświetlenia na ul. Spółdzielczej w Goleszowie.

Niektóre gminy rezygnują zupełnie z oświetlenia, ale w Goleszowie lamp przybędzie. Beda energooszczędne. - W celu poprawy widoczności nocą i zwiększenia poczucia bezpieczeństwa mieszkańców, od kościoła ewangelickiego w stronę cmentarza zostanie zamontowanych 12 nowych lamp. Realizacja zadania jest możliwa dzięki środkom zewnętrznym pozyskanym przez Gminę Goleszów – informuje Sylwia Cieślar, wójt gminy Goleszów.

Po zakończeniu modernizacji oświetlenia na ul. Spółdzielczej, wykonawca rozpocznie montaż lamp na ul. Szerokiej w Goleszowie. Piesi i kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami.

KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-11-24 13:44:30
pino1604: No jak widać można . A w Cieszynie na ul. Prusa ciemno ciemno i jeszcze raz ciemno jak w D.... Ale pani Sołtysowa twierdzi ze brak kasy na 2 lampy i 50 metrów kabla. Pani Gabrysiu proszę brać przykład z Goleszowa tam dbają o podatników a nie tylko z nich kasę rzeźbią.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: