Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

,,Widokówka z Cieszyna '' - wystawa plenerowa Cieszyńskiego Towarzystwa Fotograficznego

28 listopada 2020 r. na ogrodzeniu Parku Pokoju w Cieszynie członkowie Cieszyńskiego Towarzystwa Fotograficznego przygotowali plenerową wystawę ,, Widokówka z Cieszyna '', która powstała z fotografii dzisiejszych działaczy środowiska CTF - u , by tak jak widokówkę posłać ją w świat, pozdrawiając i zaprosić do Cieszyna. Choć prac jest całkiem sporo, nie odkrywają one Cieszyna w całości, a tylko mają zachęcić do wycieczki uliczkami miasta. Wystawa powstała w ramach obchodów jubileuszu 90 - lecia CTF, przy wsparciu Miasta Cieszyn. Fot. Piotr Górecki
źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-11-29 12:27:40
tom lem: ...nic nie pozostało tylko pogratulować osiągniętego wieku i życzyć dwu - trzykrotnych, takich jubileuszy. Nasuwa się jednak pytanie, czy nie warto zastanowić się nad wydaniem Albumu Cieszyńskiego Towarzystwa Fotograficznego, zamiast rozwieszać (skądinąd ciekawe aktualne prace) na parkowych płotach. Album mógłby być wielokroć upominkiem dla emigrantów stela, w różne części świata.
2020-11-30 09:37:52
CTF: Drogi Panie tom lem. Co roku wydajemy album z aktualnymi pracami przy okazji wystawy PREZENTACJE CTF w nakładzie około 200-300 sztuk. W tym roku był nawet rozszerzony album jubileuszowy. Zapewniam Pana, że rozchodzi się jak świeże bułeczki. Same PREZENTACJE mają też całkiem spore zainteresowanie. Parkowe płoty natomiast dawały radę już nie raz przy sztuce znacznie wyższych lotów zatem i naszą wystawę uniosą. To jest sposób na ujawnienie się szerszej grupie odbiorców, ponieważ zdecydowana większość mieszkańców miasta nawet nie wie, że istnieje coś takiego jak Cieszyńskie Towarzystwo Fotograficzne. Tak samo ta wystawa ma działać poza Cieszynem. Chcemy nią zapraszać wszystkich ludzi szukających miejsc do spokojnego wypoczynku. Obrazem chcemy zachęcać potencjalnych poszukiwaczy romantycznych zakątków Polski, aby przyjechali właśnie do nas. Taka forma wystawiania zdjęć zaczepia zwykłych przechodniów a nie tylko zapaleńców, którzy odwiedzają galerie i bywają na wernisażach. Pozdrawiamy a jeśli chce Pan album, zapraszamy na PREZENTACJE 2021 :).
2020-11-30 16:34:59
tom lem: ... z całego serca popieram i życzę udostępnionych płotów w Krakowie, Warszawie i wielu aglomeracjach, które nie mogą się poszczycić takimi perełkami jak Cieszyn. Co do albumu, jest on dostępny w księgarniach, a może wysyłkowych, proszę podać adresy.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: