Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wicepremier z wizytą w Jasienicy

W poniedziałek 27 sierpnia wicepremier Beata Szydło była gościem wójta gminy Jasienica Janusza Pierzyny.

Podczas wizyty wicepremier Beata Szydło, wiceminister w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Stanisław Szwed, wicewojewoda Jan Chrząszcz oraz wójt Janusz Pierzyna złożyli wieniec pod Krzyżem Smoleńskim przy Urzędzie Gminy. Następnie wspólnie wizytowali Grodziec.

- W trakcie rozmów wójt przedstawił informacje na temat rozpoczęcia Projektu „Jasienicki Kurort Zamkowy”, zaprezentował też historię i działalność Jasienickiej Niskoemisyjnej Strefy Ekonomicznej- informuje Urząd Gminy w Jasienicy.

W wizycie wzięli również udział Michał Bożek i Mariusz Baran, koordynator projektu z płaszczyzny Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju.

(red./mat.pras.)

źródło: ox.pl
dodał: cr

Komentarze

6
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-08-29 14:23:28
przemo6464: Czy Pan Wójt pokazał Pani Wicepremier ogromne pola BARSZCZU SOSNOWSKIEGO ?? mieszkańcy zgłaszają do Urzędu, a wójt nawet nie raczy odpowiedzieć co z tym robi, bo NIC NIE ROBI !!! Barszcz rośnie na polach i przy drodze ekspresowej i przy zakładzie doświadczalnym i przy Dworze Świętoszówka i przy drogach powiatowych i przy drogach gminnych ;) BRAWO
2018-08-29 14:24:05
lancerevo1: Bożek wie jak się ustawić:)
2018-08-29 15:51:14
wyśmienity cwaniaczek: tym razem kierowca - amator tgz " bOROWIK" BYŁ CZUJNY !!!!!! bo po jasienicy parę "sejów" i "czinque" krąży ............
2018-08-29 16:23:26
czesiohill: A co Wójta obchodzi Barszcz Sosnowskiego? Ma swoje sprawy na głowie, toć idą wybory, które musi wygrać PiS. Wyraźnie jest napisane, że Brocha przyjechała do Wójta i złożyć wieniec. I to na tyle. Przy okazji Michał załapał się na widzenie.
2018-08-29 16:50:39
Selma: Głównym celem partii politycznych nie jest robienie czegoś dla ludzi, tylko utrzymanie się przy władzy (lub zdobycie władzy).
2018-08-29 18:36:10
bronek91: Pani Premier, jak zwykle należycie się prezentuje. Jednak, zważywszy nawet na godność miejscowego wójta "Pierzyna", wolałbym, aby media nie interesowały się, jaka to tajemnicza Niskoemisyjna Strefa Ekonomiczna i jej działalność została zaprezentowana tej Pani i kto jeszcze brał w tym udział...
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: