Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Wszystkim naszym Czytelnikom oraz wszystkim Użytkownikom Portalu OX.PL jak również Klientom firmy Optimal i Optimal IT pragniemy złożyć życzenia zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych!

Czytelnikom i sympatykom!

Życzymy Państwu aby Święta Wielkanocne przyniosły radość, wzajemną życzliwość oraz wiarę w lepszą przyszłość. Niech Zmartwychwstały Chrystus obdarza zdrowiem i błogosławieństwem każdy dzień. Niech te święta będą pełne nadziei i miłości oraz radosnych spotkań przy wielkanocnym stole wśród rodziny i przyjaciół.

Wesołego Alleluja!

 

…bądźcie z nami w te święta :)

źródło: ox.pl
dodał: ES

Komentarze

8
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-04-21 09:54:28
krzysztof.mm: a ja z kolei Redakcji życzę, by raz na zawsze otrząsnęła się z dewocyjnego amoku, wróciła na ziemię, i spróbowała czymś ambitniejszym czytelników zając niż oglądaniem tysięcy fotek z okolicznych kościółków i kapliczek
2019-04-21 11:21:04
jasper: Zyczenia Swiateczne ! - Jakze trudno w obecnej Polsce znalezc ich formule . Podzialy polityczne, brak tolerancji zdominowaly zycie spoleczne , a takze zycie rodzinne. Czego zycze ? - zycze normalnosci i rozsadku po Swietach oraz odrobine refleksji nad cytatem- „ Gdyby Chrystus zyl w naszych czasach, na pewno nie chcialby byc chrzescijaninem . ( Mark Twain ) „. Moge dodac od siebie, do Polski pewnie balby sie nawet zblizyc.
2019-04-21 12:22:49
hanbes: Wesołych Świąt... Dajmy spokój, przynajmniej w ten czas z takimi komentarzami. Krzysztof, mnie też trochę razi ten przesyt informacji dot. kościołów i nabożeństw, Jasper, ten cytat Marka Twaina pasuje idealnie do obecnej rzeczywistości ale panowie - SĄ ŚWIĘTA! Cieszmy się tym co i kto nas otacza, nie zajmujmy się tylko tymi i tym co nam nie odpowiada! A więc zakończę tym czym zacząłem: Wesołych Świąt...
2019-04-21 21:49:46
Marzanna: Szanowny panie krzysztof. mm proponuje sobie założyć portal jaki pan chce i umieszczać treści ambitne wg. pana. Jednego interesują ogórki a drugiego ogrodnika córki. Jeżeli portal ox.pl pokazuje fotki z kościołów to ich sprawa pan tego portalu nie opłaca i to nie pana firma. Nikt pana nie przymusza do czytania i komentowania czy nie widzi pan że większość ma pana wypocin dość. Mnie akurat interesuje co dzieje się w parafiach i portal ox.pl tak trzymać.
2019-04-22 06:34:27
krzysztof.mm: Chrystus zmartwychwstał, pogoda piękna, wszystko gra, pani marzanno - a co do pani uwag, wyjaśniam, że z serca i szczerze dobrze życzę portalowi z okazji świąt, najwyraźniej nie zauważyła pani tego, zapatrzona w parafialne plotki - obecna formuła ox mi bardzo odpowiada, jest wiele sposobności do pisania przy okazji tych gniotów, a i reakcje gwarantowane - tak jak pani ludziska czytają, choć nikt ich przecież nie przymuszaツ ... problem dla portalu moim zdaniem taki, że niewiele jest ćwoków n a p r a w d ę zainteresowanych ta tematyką [no chyba, że dajmy na to proboszcz romansuje z eksponowaną żonatą z ratusza, wtedy rzecz jasna klikalność musi rosnąć...ツ ] alleluja i do widzenia - i proszę uważać na mieście bo teraz pora na topienie takich cudoków
2019-04-22 08:56:13
bronek91: Również Wszystkim Użytkownikom, Redakcji, Komentatorom, Dyskutantom, Oponentom a w szczególności Osobom o innym światopoglądzie równie tym, którzy bez obrażania innych potrafią wyrazić publicznie swoje zdanie, a także Tym Osobom/Osobnikom, którzy tego nie potrafią, zachowując przy okazji swoją aktywność, z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzę: W pierwszej kolejności zdrowia, owocnego życia rodzinnego, szczęścia w życiu zawodowym, uczciwych interesach oraz wszystkiego, co najlepsze. Natomiast krzysztof.mm i jasper dodatkowo życzę przynajmniej krzty mądrości i zaprzestania działania, zwłaszcza PROWOKACYJNEGO, na postawie emocji, zwłaszcza NIENAWIŚCI i NIETOLERANCJI. Pozdrawiam!
2019-04-22 11:23:20
jasper: bronek - vice versa.
2019-04-23 05:51:11
bronek91: Dziękuję;)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: