Weekend w kratkę

W sobotnie popołudnie radowały się z trzeciej wygranej w bieżącym sezonie, a dzień później musiały uznać wyższość wiceliderek II ligi. Mowa o koszykarkach ISWJ Wisła.

Wiślańskie koszykarki przed tygodniem poradziły sobie bez większych problemów z Dwójką Kamienica Polska, wygrywając 102:51. Podopieczne Daniela Arsenicza i Przemysława Kurzoka zwyciężyły również w rewanżowym starciu. - Pomimo twardej obrony i skutecznej gry w ataku gospodyń, to Wisła z kwarty na kwartę powiększała przewagę, rozpoczynając od zdobycia pierwszego kosza w meczu i kończąc na 17-punktowej przewadze – czytamy na oficjalnym fanpage'u ISWJ Wisła.

• II liga, 9. kolejka:
    UKS Dwójka Kamienica Polska - ISWJ Wisła 60:77 (16:17, 16:19, 17:24, 11:17)

W niedzielę do Wisły przyjechały koszykarki Zagłębia Sonowiec, które są wiceliderkami grupy II. Przyjezdne dyktowały tempo już od pierwszych minut i spotkanie zakończyło się wysoką wygraną sosnowiczanek. Wiślanki z bilansem trzech zwycięstw i sześciu porażek plasują się na przedostatnim, 5. miejscu. W najbliższą niedzielę rozegrają przed własną publicznością ostatnie spotkanie w gr. II, a do Wisły zawita rezerwa RMKS Rybnik.