Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

WCK szuka chętnych

Największa impreza folklorystyczna regionu - 49. Tydzień Kultury Beskidzkiej - już niemal za dwa tygodnie. Wiślańskie Centrum Kultury poszukuje Wolontariuszy do pomocy przy tym i innych wydarzeniach lata 2012.

Pracy przy przygotowawczych i organizacji tak dużej imprezy jest dużo i każda pomoc na pewno się przyda: - Szukamy osób chętnych i pełnych zapału, które są w stanie poświęcić swój wakacyjny czas, by przez aktywną  pracę współtworzyć coś wyjątkowego oraz budować pozytywny wizerunek naszego regionu w oczach odwiedzających Wisłę turystów - mówi Dorota Jamrozińska z WCK.

Na czym polegają zadania wolontariusza? - Praca Wolontariusza podczas TKB polega na pomaganiu w koordynacji imprezy w biurze organizacyjnym, sprzedaży wydawnictw i gadżetów, przygotowywaniu i rozdawaniu upominków oraz kwiatów dla zespołów występujących na scenie, udzielanie bieżących informacji na temat imprezy itp. - opisuje Dorota Jamrozińska i zachęca: -  Tydzień Kultury Beskidzkiej to wielkie przedsięwzięcie organizacyjne, dlatego będziemy wdzięczni, jeśli znajdą się osoby chcące działać z nami, a przy okazji przekonać się na własnej skórze na czym polega organizacja tego typu imprezy z tej „drugiej” strony. Liczymy na Was!

Wszystkie osoby chętne do pomocy proszone sa o kontakt z Wiślańskim Centrum Kultury: dorota@wck.wisla.pl lub nr tel. 33 855 34 47.

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: