Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wbiegną na Czantorię!

W sobotę, 29 czerwca uczestnicy Mountain Marathon wbiegną na Czantorię. Impreza składa się z czterech biegowych etapów, a pierwszy z nich rozegrany zostanie właśnie w Ustroniu. To coś dla amatorów biegów górskich z naszego regionu.

Mountain Marathon to międzynarodowe zawody sportowe rozgrywane w jednej z najbardziej popularnych w ostatnich latach konkurencji - biegu górskim. Zawody, ze względu na atrakcyjność i prostą formułę, przeznaczone są dla wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku, rekreacji i sportu w typowo górskim wydaniu.

Bieg zyskał w ostatnich latach dużą popularność. Łącznie w kilku edycjach wystartowało już ponad 1200 uczestników z Polski i innych państw. Udział w zawodach brało wielu czołowych polskich biegaczy górskich na czele z Izabelą Zatorska, Dominika Wiśniewską, Andrzejem Długoszem i Rafałem Matuszczakiem.

Gościnnie na starcie pojawiło się również wiele znanych w naszym kraju postaci, takich jak gen. Roman Polko, Artur Hajzer, Dariusz Załuski, czy Jakub Wesołowski.

Pozostałe trzy etapy rozegrane zostaną na Śnieżce w Karpaczu, Radziejowej Górze w Piwniczej - Zdroju oraz na Starych Wierchach w Rabce – Zdrój.
 

PLT

źródło: ox.pl
dodał: PLT

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: