Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wasze wymarzone wesele

Już w najbliższą niedzielę (23 września) w Cieszynie gościć będzie wyjątkowe wydarzenie. ''Moda ze Wzgórza Zamkowego'' otworzy obchody stulecia Zespołu Szkół Technicznych.

"Moda ze Wzgórza Zamkowego" to wydarzenie, które zainauguruje obchody stulecia szkoły. Szkoły, która na przestrzeni lat wielokrotnie zmieniała nazwę i która dzisiaj może pochwalić się tak bogatą tradycją kształcenia rzemieślników.

Rok 2012/2013 to czas wyjątkowy – budynek przy ulicy Frysztackiej 48 w Cieszynie, miejsce gdzie obecnie mieści się Zespół Szkół Technicznych obchodzi w tym roku swój jubileusz. -  "Moda ze Wzgórza Zamkowego" będzie pierwszą z imprez, która zaakcentuje to wydarzenie, ale nie jedyną... Przed nami całe mnóstwo ciekawych i oryginalnych przedsięwzięć ... – mówi w rozmowie z portalem ox.pl Bożena Cholewa dyrektor szkoły.

Jak powinno wyglądać wymarzone wesele, co potrzebne jest, aby ten dzień był niezapomnianym przeżyciem ? Na to pytanie postara się odpowiedzieć przygotowaną prezentacją młodzież ZST. Prawdziwe pole do popisu z całą pewnością będą mieli tu uczniowie, którzy kształcą się na kierunkach fryzjerskich. Oczywiście oprócz pięknych fryzur nie zabraknie tego dnia również mody weselnej. Imprezę poprowadzi konferansjer Mateusz Idzik.  

- Przygotowania do pokazu rozpoczęliśmy we wrześniu. Czasu więc było niewiele, ale udało się. Przygotowaliśmy "weselny mix", czyli przedsięwzięcie trwające 70 minut. Będą prezentacje fryzur, ślubne suknie, tańce, piękne bukiety kwiatów, zakąski, orkiestra, wodzirej, konkursy i oczywiście weselny tort. A wszystko to dopieszczone będzie wspaniałą oprawą, zabytkowymi samochodami i czerwonym dywanem na którym stanie pięć par. Jednym słowem będzie to prawdziwa uczta dla oka.... Coś czego w Cieszynie jeszcze nie było, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy zechcą uczestniczyć w tym wydarzenie - zachęca do udziału Bożena Cholewa.

Organizatorzy przygotowani są również na mniej sprzyjające warunki pogodowe. - Jeśli nie będzie tego dnia pogody, skorzystamy z gościnności Zamku Cieszyn i tam wspaniale będziemy się bawić – dodają organizatorzy.

"Moda ze Wzgórza Zamkowego"
Wzgórze Zamkowe, Cieszyn
23 września, godz. 15.00

Patronem medialnym imprezy jest Portal OX.PL

 

Barbara Stelmach-Kubaszczyk

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: