Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wąska rozłożyła choroba, pozostali Polacy w konkursie

Podczas sobotnich zmagań Pucharu Świata na Muehlenkopfschanze (HS147) nie zobaczymy w akcji Pawła Wąska, który z powodu choroby nie przystąpił do dzisiejszych kwalifikacji. Biało-czerwoni, z pominięciem ustronianina, w komplecie zameldowali się w konkursie.

Działacze Polskiego Związku Narciarskiego jeszcze przed rozpoczęciem piątkowych kwalifikacji w Willingen poinformowali, że o udział w konkursie nie powalczy Paweł Wąsek. - Paweł Wąsek nie weźmie udziału w piątkowych kwalifikacjach w PŚ w Willingen z powodu choroby. Niewykluczone, że nasz zawodnik – w przypadku poprawy stanu zdrowia – przystąpi do niedzielnej rywalizacji na Muehlenkopfschanze – czytamy w oficjalnym komunikacie.

Pozostali biało-czerwoni w komplecie awansowali do sobotniej rywalizacji na Muehlenkopfschanze (HS147), a najlepiej spośród nich spisał się Aleksander Zniszczoł. Zawodnik Wiślańskiego Stowarzyszenia Sportowego skoczył aż 136 metrów i uplasował się na 16. pozycji. Znacznie bliżej wylądował jego kolega klubowy – Piotr Żyła – który uzyskał 123,5 m i kwalifikacje zakończył pod koniec czwartej „10”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez PZN | Od Deski Do Deski (@pzn_oddeskidodeski)

 

 

 

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: