Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Warzywa w Domu Narodowym

Od 10 do 12 września w Cieszyńskim Ośrodku Kultury Domu Narodowym można podziwiać wystawę przygotowaną przez Towarzystwo Miłośników Ogrodnictwa.

„Pamiętajmy o ogrodach”- wystawa Towarzystwa Miłośników Ogrodnictwa organizowana jest od wielu już lat, obfituje w kwiaty, warzywa, owoce, robótki ręczne oraz wiele ciekawych i  pięknych rzeczy. Wystawa jest wspaniałą okazją do poznania nieznanych dotąd odmian roślin i wymiany doświadczeń.

- Ustaliliśmy, że w wystawie udział wezmą wszyscy członkowie TMO. Uważam, że ważny jest każdy kamień, kwiat czy korzeń -  mówi Karol Kubecki prezes TMO – przynieśliśmy ze sobą to, co w naszych ogródkach mamy najładniejszego. Ważne, żeby pokazywać rzeczy z których jesteśmy dumni, dobrze, że chociaż raz w roku mamy taką możliwość. Dla wielu z nas takie chwilę, jak ta, są również okazją do nawiązania kontaktu z drugim człowiekiem, rozmowy, uśmiechu.
 
Wystawa cieszy się sporym powodzeniem, odwiedzają ją nie tylko dorośli, ale również uczniowie cieszyńskich szkół i przedszkoli. Kto nie miał jeszcze okazji  - może to zrobić do 12 września.

(bsk)

zobacz fotoreportaż>>>

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: