Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Warto dziś odwiedzić Browar! Trwa „Cieszyńska Jesień Piwna 2021” (wideo)

Miłośnicy piwa „Brackie” pamiętają „Bracką Jesień”. Piwa „Brackie” już nie ma. Jest za to „Cieszyńska Jesień Piwna 2021” i niebagatelny wybór piw z aż siedemnastu browarów rzemieślniczych! Tak więc nie tylko tradycja jesiennego delektowania się trunkiem w cieszyńskim browarze pozostała, ale i wybór piw jest tak ogromny, że z pewnością każdy znajdzie coś, co mu szczególnie zasmakuje.

Cieszyńska Jesień Piwna 2021 zaczęła się wczoraj, 3 września. Trwać będzie przez cały dzisiejszy dzień, aż do północy. W miłym, przyjacielskim klimacie można spróbować świetnych piw od browarów rzemieślniczych z całego kraju. Oczywiście cieszyńskich również.

Przy Browarze ustawiono liczne stoły, przy których można zasiąść i delektować się trunkiem. Oczywiście oprócz najrozmaitszych piw, ze smakowymi włącznie, w stoiskach znajdzie się też coś dla niepijących alkoholu. No i naturalnie jest też oferta gastronomiczna. Słowem – można wybrać się z całą rodziną, spotkać ze znajomymi, miło spędzić czas. Wszystko to przy muzyce w tle serwowanej przez DJ-a wspomaganego przez saksofonistę.

- Kontynuujemy wieloletnią tradycję. Gości u nas mnóstwo browarów kraftowych z całej Polski. Nie ma konkretnego programu artystycznego na scenie, bo tutaj nie o to chodzi. Tutaj chodzi o wspólne biesiadowanie przy dobrym piwie – mówi Jan Błachowicz, mistrz świata UFC w wadze półciężkiej i jeden z najlepszych polskich sportowców, który jest ambasadorem piwa Noszak – marki Browaru Zamkowego Cieszyn.

Naprawdę jest czym się delektować. W Strefie Browarów Rzemieślniczych, czyli w stoiskach okalających zapełniony stołami z ławami plac przy Browarze znajdziemy piwa z następujących browarów: Albrechtický, Beskidzki, Browar Zamkowy Cieszyn, Bury, Green Head, Jastrzębie, Jedlinka, Kazimierz, Pan Szyszka, Perun, Pinta, Piwowarownia, Piwo z Żuka, Revolta, Spółdzielczy, Such a Beer, Wirtuozeria. Swe specjały oferuje także Polskie Stowarzyszenie Piwowarów Domowych, wśród których nie brakuje browarników tu, stela.

indi/MsZ

źródło: ox.pl
dodał: indi

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: