Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Warsztaty brazylijskiego ju-jitsu

Na sali gimnastycznej krytej pływalni "Delfin" Skoczowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Skoczowie odbyło się szkolenie z zakresu sportowego  i brazylijskiego Jiu-Jitsu.

Zajęcia prowadził instruktor Samoobrony i Ju-Jitsu Mariusz Wowra 5 DAN absolwent Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, na co dzień nadkomisarz Komendy Miejskiej w Rybniku, który obecnie trenuje BJJ pod kierunkiem trzykrotnego mistrza świata w BJJ Roberto Atalla. Instruktorowi asystował Bartłomiej Bednarczyk dwukrotny Mistrz Polski w Ju-Jitsu sportowym, posiadacz 1 DAN Judo, 1 DAN Ju-Jitsu.

Program warsztatów obejmował szeroką gamę technik walki i obrony w parterze według programu Roberto Atalla.

- Po szkoleniu podjęto decyzję o współpracy o raz propagowaniu tej odmiany BJJ na Śląsku Cieszyńskim pod nadzorem instruktorów krajowych oraz trzykrotnego mistrza świata Roberto Atalla. Skoczowska i cieszyńska sekcja Kung-Fu / Ju-Jitsu została bardzo wysoko oceniona i otrzymaliśmy zaproszenie na szkolenie z mistrzem świata z Brazylii – wyjaśnia organizator szkolenia instruktor Samoobrony i Ju-Jitsu Ryszard Bochm, członek POLISH INTERNATIONAL CLUB MASTERS JU-JITSU, który od 2002r. oprócz Kung-Fu propaguje również na Śląsku Cieszyńskim Ju-Jitsu.

(bsk)
 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: