Warszawa - Beskidzka 5

3 grudnia (piątek) na Dworcu Zachodnim w Warszawie będzie miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Podczas „Odjazdowego połączenia Warszawa - Beskidzka 5” odbędzie się rozpoczęcie sezonu narciarskiego w Beskidzkiej 5 – Brennej, Istebnej, Szczyrku, Ustroniu, Wiśle.

To prawdziwa gratka dla miłośników białego szaleństwa. Od godziny 10.00 do 18.00 podczas trwania akcji promocyjnej będzie można skosztować prawdziwych góralskich przysmaków, usłyszeć beskidzką muzykę na żywo, wygrać ciekawe nagrody, a przy tym dowiedzieć się czegoś więcej o Beskidzkiej 5, która ma do zaoferowania wiele atrakcji nie tylko w okresie zimowym.  

W programie przewidziano: występy kapel góralskich, wystawę twórczości ludowej oraz degustację góralskich przysmaków. Nie obejdzie się również bez konkursów z nagrodami, a jest o co grać. Zwycięzca spędzi weekendy w Szczyrku. Do wygrania również karnety narciarskie.  

- Narciarstwo to mój ulubiony sport, z niecierpliwością czekam na rozpoczęcie sezonu. W tym roku zakupiłem nowy sprzęt, więc tym bardziej ciągnie mnie do jazdy – śmieje się pan Michał – z pewnością będę jednym z pierwszych, którzy rozpoczną sezon.

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją