Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

WALENTYNKOWE ŻYCZENIA - BRENNA

Miłość, przyjaźń i sympatię należy okazywać bez względu na okazję. Jednak jak tu nie wyróżnić najbardziej czerwonego, przepełnionego sercami wyjątkowego dnia - Walentynek? Wszystkim dziś życzymy, aby tego dnia spotkało Was coś miłego. My spotkaliśmy już Was, wyruszając w podróż poszukiwań najpiękniejszych walentynkowych życzeń i waszych opinii na temat Walentynek. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia tych wyjątkowych walentynkowych odcinków Koncertu Życzeń Stela. W pierwszym odcinku o Walentynki pytaliśmy w najbardziej pachnącej ziołami w Powiecie Cieszyńskim - Gminie Brenna. Jakie tu płyną życzenia? Co sądzą o Walentynkach? Zapraszamy do obejrzenia materiału, który przygotowali Jacek Porzycki i Tomasz Dyszkiewicz.

Koncert Życzeń Stela – to cykl wideo, który co tydzień pojawia się na łamach naszego portalu. Za jego pośrednictwem możecie złożyć życzenia najbliższym Wam osobom. Każdy, kto chce z okazji urodzin, imienin, czy innej rocznicy lub jubileuszu przekazać komuś coś radosnego czy powinszować z jakiegoś powodu, będzie mógł to uczynić, śląc życzenia na adres zyczenia@ox.pl. lub napisać do nas na naszym koncie na Facebooku: portalox. Na głównej stronie OX.PL jest również przycisk, za pomocą którego również możecie napisać życzenia. Pamiętajcie, żeby napisać, od kogo i dla kogo są życzenia (przynajmniej imię i miejscowość).

Oczywiście zachęcamy także do tego, by nagrać życzenia samemu za pomocą tabletu, telefonu czy kamery, również i takie życzenia wyemitujemy!

Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji, skracania i wyboru nadesłanych życzeń.

Wszystkie poprzednie odcinki znajdziecie pod tym adresem: KONCERT ŻYCZEŃ STELA

A dziś wyjątkowe WALENTYNKOWE WYDANIE

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: