Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Drzewko Szczęścia i Miłości

Pary, które zrobią sobie przy nim zdjęcie, mogą liczyć na to, że ich związek zostanie obdarzony wiecznym szczęściem i miłością. Natomiast samotni dzięki drzewku znajdą prawdziwą miłość - takie wyjątkowe drzewko znajduje się w Cieszynie.

Pomysł, by w okresie walentynek udekorować czerwonymi serduszkami drzewko na terenie Wzgórza Zamkowego w Cieszynie narodził się w zeszłym roku. „Drzewko Szczęścia i Miłości” tak spodobało się mieszkańcom i turystom, iż w tym roku nie mogło go zabraknąć. Miłosny akcent pojawił się kilka dni temu.

Wzorem roku poprzedniego w walentynkowy czas, postanowiliśmy udekorować Magnolię przy Informacji Turystycznej na Wzgórzu Zamkowym serduszkami. Rok temu ta niecodzienna akcja cieszyła się dużym powodzeniem i miło było patrzeć jak mieszkańcy Cieszyna oraz turyści robią sobie przy drzewku zdjęcia. W czasach kiedy w naszym kraju jest tyle nienawiści, gdy tak niewinne działanie wywołuje uśmiechy i radość, to już jest duży sukces. Drzewko udekorowane będzie do końca zimowych ferii - mówi Szymon Krupka, kierownik Działu Turystyki Zamku Cieszyn.

Zamek Cieszyn zachęca do robienia sobie zdjęć przy drzewku – jak się okazuje wyjątkowym. Ponoć przynosi szczęście w miłości. Z pewnością warto to sprawdzić. Na tym nie koniec walentynkowych niespodzianek. Odwiedzając Zamek można przy okazji wysłać darmową walentynkę. Znaczek do odebrania w sklepiku Zamku Cieszyn.

 

MSZ

źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: