Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Walczy o koronę. Marianna Sowa finalistką Konkursu Miss Województwa Śląskiego

Marianna Sowa, tegoroczna maturzystka z Cieszyna ma szanse na koronę miss – dostała się do finału Konkursu Miss Województwa Śląskiego. O zwycięstwo walczyć będzie w piątek, 10 maja w Chorzowie.

Marianna Sowa, pochodząca z Cieszyna została jedną z finalistek prestiżowego konkursu Miss Województwa Śląskiego.

Marianna Sowa, dla znajomych Marika, urodziła się 27.09.2005 r.  Jest osobą bardzo otwartą i kreatywną, która pragnie spróbować wszystkiego. Dzięki temu jeździła przez długi czas konno, była mażoretką „Cieszyńskich Gwiazdeczek”, uczestniczką kursów songwriterskich. Od 2021 nagrywa swoje piosenki, pierwszą była ,,On my side”, a w między czasie ,,NARA”…następnie „PARANOJA”.

Młoda - On my side: https://youtu.be/JbOtiVRTeNQ

Młoda - NARA: https://youtu.be/AERBB4UvLb0

Młoda - Paranoja: https://youtu.be/wakYEvSg3Ts

Zdobyła m.in. 3 miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym czy udało się jej zaśpiewać i nagrać piosenki z Wojtkiem Jabłońskim z zespołu KULT ( jedna z piosenek będzie miała swoją premierę prawdopodobnie już w czerwcu tego roku ).

Casting do Konkursu Miss Województwa Śląskiego trwał do 25.02 i z mieszkanek naszego województwa o tytuł Miss Śląska Nastolatek ubiegało się 25 półfinalistek oraz 51 półfinalistek Miss Śląska (w tym właśnie Marianna), a to wszystko 8 marca w  Hotel Diament Arsenal Palace w Chorzowie. Do Finałów z nastolatek dostało się 18 dziewczyn, natomiast jeśli chodzi o Miss Województwa Śląskiego - 30 finalistek (w tym właśnie Marianna). Gala Finałowa odbędzie się również w Hotelu Diament Arsenal Palace w Chorzowie 10 maja o godzinie 20.

Transmisję z wyborów będzie można oglądać w Internecie (profil Miss Ślaskiego), podczas transmisji będzie można zagłosować na Miss Internetu Woj. Śląskiego.

 

NG/mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2024-05-10 11:25:56
Ruben: Świetnie!❤️
2024-05-10 19:43:38
kamila222216: Zostań w domu dziewczyno
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: