Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wakacyjne zajęcia przyciągają dzieci

Biblioteka Miejska w Cieszynie w ramach akcji „Lato w mieście” w lipcu i sierpniu dla najmłodszych mieszkańców przygotowała cała gamę różnorodnych spotkań.”Bezpieczne wakacje nad morzem” to tylko jeden z wielu tematów, które proponuje Oddział dla Dzieci.

Zajęcia odbywają się codziennie (oprócz czwartków, kiedy Biblioteka jest nieczynna) o godzinie 14.00. Spotkania mają charakter otwarty, uczestniczą w nich dzieci od piątego roku życia.

W lipcu i sierpniu BM zaprasza również grupy zorganizowane na spotkania biblioteczne połączone z formami zabawowymi. Na uczestników czekają zajęcia, które mają charakter edukacyjnej zabawy, której celem jest pogłębienie wiedzy na temat Śląska Cieszyńskiego, zajęcia o charakterze ekologicznym, oraz refleksje wokół optymistycznej postawy życiowej, wypełnionej szczęściem i przyjaźnią.

Wśród najmłodszych mieszkańców Cieszyna spotkania cieszą się dużym zainteresowaniem. Uczestniczą w nich dzieci, którym tegoroczne wakacje przyszło spędzić w mieście. W bibliotece mają okazję porozmawiać na temat bezpiecznych wakacji, wziąć udział w zajęciach plastycznych i zabawach rozwijających koncentrację, przede wszystkim jednak mają okazję nawiązywać nowe znajomości i świetnie się bawić.

(bsk)
 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: