Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wakacje odleciały...

Wakacje to już przeszłość! Wiedzą o tym uczniowie, którzy dziś po ponad dwumiesięcznej przerwie wrócili do szkoły. Koniec wakacji świętowano jednak hucznie w Cieszynie.
 –  Szkoda, że wakacje się kończą  jednak spędziłyśmy je tak jak chciałyśmy, trochę odpoczynku, trochę pracy i wiele imprez – mówią Kasia i Paulina, licealistki, które wakacje postanowiły zakończyć Pod Wałką w Cieszynie. A tam atrakcji nie brakowało. Na scenie można było zobaczyć Kabaret Szarpanina,  rock and rollowych górali – zespół Ustronsky, znanego z Must be the music rapera – Białego, a na koniec swój koncert dał Marcin Kindla. 
 
Chętni mogli skorzystać też z wielu innych atrakcji, jednak najbardziej obleganą był lot balonem.   – Z tej perspektywy zbliżający się rok szkolny, widać zupełnie inaczej – mówiła jedna z uczestniczek lotu. 
 
Z innej perspektywy na wakacje muszą patrzeć też muzycy. To dla nich okres wytężonej pracy.  –  W tym sezonie mieliśmy sporo koncertów, więc na wakacje nie było czasu – mówi Zbigniew Bałdys, gitarzysta założyciel zespołu Ustronsky. Jak dodał Jan Zachar, wokalista zespołu jemu jako jedynemu z ekipy górali spod ustrońskiego nieba udało się na wakacje wyjechać. – Pojechałem na trzy dni nad polskie morze i spałem w samochodzie – mówi z uśmiechem. Jednak rock and rollowi górale snują urlopowe plany, które dopiero przed nimi. – W zimie pojedziemy na Jamajkę – śmieją się.
 
Przed urlopem jest też raper – Biały . – Celuję w Węgry, generalnie jestem prawdziwie biały – nie lubię się opalać, dlatego czekam na koniec sezonu. Wolę zimę od lata, a ta przed nami – powiedział raper, który bawił publiczność na pożegnaniu lata Pod Wałką. 
 
Imprezie patronował Portal Śląska Cieszyńskiego OX.PL. Zobacz też fotorelację z imprezy fot. Patryk Kłoda. 
 
Dorota Kochman
 
 
 
 
 
źródło: OX.PL
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: