Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

W zestawie się opłaca!

Komplet, pakiet, zestaw- kupowanie produktów w większej liczbie często łączy się z promocjami, w ostatecznym rozrachunku jest tańsze i bardziej się opłaca. Kupujemy tak artykuły codziennego użytku, jak żywność, napoje czy kosmetyki, ale także produkty trwałe do domu. Teraz w atrakcyjnych zestawach łączonych można kupić również usługi: telewizję, Internet czy telefon i dzięki temu sporo oszczędzać na comiesięcznych rachunkach!

Jedną z najnowszych okazji jest superoferta Plusa i Cyfrowego Polsatu „Drugi produkt za połówkę, trzeci nawet za złotówkę”. Kupując usługę telefonu, telewizji lub Internetu tych operatorów z abonamentem min. 39,90 zł bez sprzętu lub 59,90 zł ze sprzętem, jeszcze tego samego dnia możemy dobrać drugą i otrzymać aż 50% rabat na abonament na cały okres umowy, a w ciągu kolejnych 10 dni trzecią – nawet za 1 zł/mies. przez cały okres umowy (maksymalny rabat na trzeci produkt to 28,90 zł)!

W ten sposób skompletujemy atrakcyjny zestaw trzech usług: telewizję satelitarną, Internet Power LTE oraz usługę telefonu z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami do wszystkich sieci komórkowych – całość za około 61 złotych miesięcznie, zamiast prawie 100 zł, co oznacza blisko 40 zł oszczędności co miesiąc! Te wyjątkowe warunki obowiązywać będą przez cały okres korzystania z zestawu.Jeśli jesteśmy zainteresowani bogatszym pakietem telewizyjnym, korzystnym rozwiązaniem będzie wybór telewizji satelitarnej z ponad 130 kanałami (w tym 32 HD), nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich sieci komórkowych oraz Internetu Power LTE z pakietem 15 GB – całość za niecałe 81 zł, w tym drugi i trzeci produkt łącznie za ok. 21 zł.Superofertę charakteryzuje wysoka jakość usług i duże miesięczne oszczędności. Telewizja Cyfrowego Polsatu to całe bogactwo kanałów dla całej rodziny, m.in.: ogólnoinformacyjnych, filmowych, sportowych, przyrodniczych, naukowych, lifestyle’owych, dla dzieci oraz najnowsze dekodery HD, które po podłączeniu do Internetu pozwalają na korzystanie z serwisów IPLA i HBO GO. Internet Power LTE umożliwi szybkie i bezproblemowe korzystanie z sieci bez zakłóceń i buforowania, w domu i poza nim, a telefon w Plusie to komfort nielimitowanych rozmów i SMS-ów. Nie zastanawiaj się! Już dziś zestawy są dostępne w tak przystępnej cenie!

W superofercie programu smartDOM „Drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę” usługi można kupić z atrakcyjnymi urządzeniami: tabletami, laptopami, smartfonami, a także różnymi zestawami sprzętów na raty i bez rat.

Z promocji można skorzystać w każdym punkcie Plusa i Cyfrowego Polsatu, a także telefonicznie lub przez Internet na: www.plus.pl lub www.cyfrowypolsat.pl.

Cieszyn
ul.Stary Targ 4
tel. (33) 857-97-92


Bielsko-Biała
ul.Leszczyńska 20
(Gemini Park)
tel. (33) 484-08-14

 

(artykuł sponsorowany)

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: