Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

W zawalonym domu mieszkało 6 osób! (foto)

W Ustroniu, w domu w którym dziś doszło do wybuchu, przebywało sześć osób. – Jedna osoba została uratowana i odwieziona do szpitala. Trzy osoby, w tym matka z dzieckiem, w chwili wybuchu przebywało poza domem. – powiedział Przemysław Korcz, burmistrz Ustronia.

Dom składał się z dwóch części. W jednym z mieszkań przebywały cztery osoby, w drugim –dwie.  

Strażacy i specjaliści z Jastrzębia Zdroju z kamerami termowizyjnymi wciąż poszukują dwóch mężczyzn w wieku około 60 lat, którzy mogą być uwięzieni pod gruzami. 

Burmistrz Ustronia poinformował również, że miasto już w tej chwili dla potrzebujących ma przygotowane dwa zastępcze mieszkania. –Jeżeli tylko te osoby wyrażą wolę, będą mogły już dziś skorzystać. Jutro będzie trzeci lokal. – powiedział burmistrz. 

Przemysław Korcz na swoim profilu w mediach społecznościowych, że w obliczu tej tragedii nie wyobraża sobie świętowania na rynku w radosnej atmosferze przy choince. - O godzinie 15.00 zostanie rozświetlona druga świeca adwentowa, w milczeniu i zadumie. Pozostałe wydarzenia towarzyszące zostają odwołane. – napisał.

(ach)

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-12-04 13:31:50
spokojna: Słowa naszego wodza palcie czym chcecie byle nie opiniami
2022-12-04 14:58:34
tom34i: Na transmisji z Ustrońskiego bocianego gniazda słychać wybuch: https://youtube.com/clip/Ugkxpa5IDDAmATL7Nt_m4ve0eJagQApxAXtT po 2 minutach wyją pierwsze syreny.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: