W tie-breaku nie było wątpliwości

Siatkarki Victorii nie straciły nawet seta, a podopieczni Bartłomieja Chmiela również odnieśli zwycięstwo, ale do swojego konta nie dopisali kompletu punktów, ponieważ w starciu z Olimpią Włodowice do wyłonienia zwycięzcy był potrzebny tie-break.

Siatkarze Talentu, po pewnej wygranej na inaugurację sezonu, udali się do Włodowic, gdzie zmierzyli się z Olimpią. Gospodarze dwukrotnie obejmowali prowadzenie w meczu, ale podopieczni Bartłomieja Chmiela zdołali za każdym razem wyrównać. O zwycięzcy zadecydował tie-break, a w nim goście odnieśli przekonujące zwycięstwo – 15:7 – i powiększyli swój dorobek punktowy o dwa oczka.

I Liga Śląska Mężczyzn, 2. kolejka, 8.10.2021:
LKS Olimpia Włodowice - Talent Sferawent Cieszyn 2:3 (15:25, 25:17, 17:25, 25:22, 7:15)

Zawodniczki Victorii, o ile w pierwszym meczu zapewniły sobie wygraną w tie-breaku, wczoraj nie straciły nawet seta. Siatkarki z Cieszyna gościły zespół z Jastrzębia-Zdroju – JKS SMS. Gospodynie odniosły pewne zwycięstwo, 3:0 (25:19, 25:23, 25:20).