Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

W strumieńskim Ratuszu dzieci się bawią

Strumieński Ratusz przeszedł rewolucję. Od czerwca zmieniły się godziny otwarcia Urzędu Miejskiego w Strumieniu. Jednak to nie wszystko. Teraz bez przeszkód można tu przychodzić załatwiać sprawy urzędowe z dziećmi. Powstał tu pierwszy w powiecie urzędowy kącik zabaw dla najmłodszych, który mieści się w Biurze Obsługi Klienta, które działa na parterze Ratusza od 1 czerwca.


Strumieński Ratusz zmienia się z miesiąca na miesiąc. W maju w podziemiach otwarto galerię, która cieszy się sporym zainteresowaniem. Od czerwca na parterze działa Biuro Obsługi Klienta. Osoby, które chcą załatwić urzędową sprawę nie muszą juz chodzić od pokoju do pokoju. Teraz w Biurze Obsług, na parterze Ratusza zainteresowani mogą składać pisma i wnioski. Tam również otrzymają wnioski i formularze niezbędne do załatwienia różnych spraw w urzędzie.


Jednak to nie wszystko. Od 1 czerwca urzędnicze mury zapraszają też dzieci. Rodzice nie muszą sie martwić o to, że ich pociechy będą się nudziły, podczas załatwiania urzędowych spraw. W Biurze Obsługi Klienta na najmłodszych czeka kącik zabaw, który jest pierwszym takim rozwiązaniem w powiecie.


W Urzędzie Miejskim otwarte jest również wejście od tyłu budynku. Jest ono przystosowane dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim lub przyjeżdżających do urzędu z małym dzieckiem w wózku.


Od czerwca zmieniły się też godziny otwarcia Urzędu Miejskiego w Strumieniu. Zainteresowani mogą załatwiac swoje sprawy w godzinach:  poniedziałek 7:30-15:30 wtorek 7:30-15:30, środa 7:30-16:30, czwartek 7:30-15:30, piątek 7:30-14:30.


KOD

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: