Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

W Strumieniu będzie strefa kibica!

Wielkimi krokami zbliża się Euro 2021. Nie wiesz gdzie kibicować? Strumień proponuje strefę kibica w parku miejskim.

Nie ma nic lepszego, niż wspólne kibicowanie narodowej drużynie. Strumień zaprasza całe rodziny do wzięcia udziału w strefie kibica w parku miejskim.

- Serdecznie zapraszamy całe rodziny z gminy Strumień do naszej strefy kibica na wspólne piknikowe oglądanie w plenerze Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Gwarantujemy profesjonalną transmisję na dużym ekranie! - informuje Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu.

Na żywo będą transmitowane trzy mecze grupowe z udziałem Polski, mecz 1/8 finału w przypadku, gdy będzie grała Polska, wszystkie ćwierćfinały, półfinały, finał. Jak zapewnia emgok możliwe są ewentualne dodatkowe transmisje na życzenie kibiców.

Jednak niestety pandemia nie pozwala na dowolność. - Ze względu na obostrzenia sanitarne ilość miejsc jest ograniczona. Wstęp tylko za okazaniem wejściówki odebranej w siedzibie emgoku. Mile widziane stroje i makijaże w barwach narodowych! Nie obawiaj się złej pogody, impreza pod dużym namiotem – dodaje emgok.

KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-06-04 20:08:25
retroSZPUNTAfan: To jest EURO 2020 a nie EURO 2021
2021-06-04 23:03:05
pawel21_13: Gosposia zamiast robić strefę kibica, mogłaby się zająć drogami w centrum Strumienia. Są w fatalnym stanie. No ale eseldówa takimi bzdurami nie będzie sobie zawracala główki. Lepiej sobie ratusz wyremontować żeby w pałacyku się przyjemnie siedziało. A Strumieńskie pospólstwo i tak znowu na nią zagłosuje, bo to bezmózgi.
2021-06-05 12:54:29
M53: Burmistrzowa tylko w pierwszej kadencji startowało z SLD, potem ostro skręciła w prawo, ach te manifestowanie się obok księży na różnych imprezach, to zapraszanie księży na wszystko, co się dzieje, jakby bez nich nie mogło nic się obyć. Drugą kadencje wygrała, bo nie miała kontrkandydata, a w trzeciej miała kontrkandydatów, ale wygrała głosami zwolenników PiS. I ta trzecia kadencja, jak dotąd, jest jej najgorszą. Ona myśli, że jak należy do różnych stowarzyszeń, grup i organizacji, to od tego będzie w gminie lepiej. A w gminie stagnacja i bylejakość. Wystarczy popatrzeć na sąsiednie gminy, ile tam się dzieje. A w naszej ciągle to samo, czyli lipa. O strefie kibica też nie można dobrze powiedzieć- ograniczona liczna miejsc, czyli impreza znów dla mieszkańców Strumienia.
2021-06-05 22:33:58
Biedroka 3: Z tego co wiem to pani Grygierek zawsze startowała na stanowisko burmistrza z komitetu KWW Anny Grygierek. Więc nie piszcie głupot. W gminie wiele się dzieje zarówno pod kontem remontu dróg ale również i remontu szkół i przedszkoli. Warto pamiętać że nie wszystkie drogi są gminny. Mnie również denerwuje brak kontynuacji remontu drogi powiatowej w Pruchnej. Ale gdzie jest tu gospodarz i radni powiatowi.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: