Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

W skate parku nowe urządzenie!

W skoczowskim skate parku młodzież będzie mogła korzystać z nowego urządzenia. Jak mówi burmistrz Janina Żagan zakup tego urządzenia skonsultowany był z jego użytkownikami.

Dodatkowy ślizg typu quarterpipe z podwyższeniem – zamontowany zostanie na istniejącej płycie w skoczowskim skate parku. To rozbudowa istniejących już urządzeń. – Myślę, że użytkownicy skate parku będą się cieszyć, ponieważ zakup tych elementów został z nimi skonsultowany. Niestety, przed trzema laty  skutecznie zostało zablokowane podpisanie umowy z Marszałkiem Województwa Śląskiego na dofinansowanie rozbudowy skate parku w wysokości 2,5 mln zł, r. Urządzanie skate parku rozpoczęliśmy jeszcze w poprzedniej kadencji i to, co tam się znajduje było naszym wkładem do dużego projektu. To dofinansowanie pozwoliłoby na rozbudowę i skate park z prawdziwego zdarzenia. Niestety marzenia musimy ograniczyć do tych kilku urządzeń – przyznaje Janina Żagan, burmistrz Skoczowa.


To jeden z elementów projektu inwestycyjnego gminy Skoczów, który zakłada uzupełnienie bazy sportowej i rekreacyjnej. Planowany jest również remont obiektów sportowych na terenie Stadionu Miejskiego w Skoczowie. Wyremontowane zostanie boisko wielofunkcyjne do gry w siatkówkę i piłkę ręczną,  pola rzutów do treningu pchnięcia kulą, oraz skocznia do skoku w dal.


CR
 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: