Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

W Simoradzu przedszkole czeka

 

W czasie, kiedy wszystkie przedszkola przeżywają oblężenie, simoradzkie szuka wychowanków, którzy zapiszą się do przedszkola na nowy rok szkolny. Przedszkole w Dębowcu natomiast jest czynne do 16.30, wójt gminy już myśli o wydłużonych godzinach pracy wszystkich przedszkoli w gminie.

Simoradzkie przedszkole poszukuje przedszkolaków na nowy rok szkolny. Przedszkole mieści się w budynku szkoły i jak zapewnia dyrekcja dzieci mają tam bezpieczne warunki do wszechstronnego rozwoju dziecka, a placówka oferuje ciekawe zajęcia i atrakcyjne pomoce dydaktyczne.
Zapisy do przedszkola trwają. Przyjmowane są codziennie, w godzinach pracy przedszkola od 7:00 do 15:00. Więcej informacji na stronie internetowej: www.spsimoradz.edupage.org

Być może w przyszłości godziny pracy tego i innych przedszkoli wydłużą się. W gminie Dębowiec już dziś działa jedno przedszkole, które pracuje do godziny 16.30. - Wydłużyliśmy pracę przedszkola do godziny 16.30. Czasy mamy jakie mamy, większość rodziców pracuje do późna, często w sąsiednich gminach. Dlatego też postanowiliśmy wydłużyć czas, w którym dzieci mogą przebywać w przedszkolu – mówi Tomasz Branny, wójt Dębowca.

Co więcej gmina już ma plan wydłużenia pracy wszystkich placówek, tym razem nie z gminnej kasy, a pieniędzy unijnych. W ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i programu Kapitał Ludzki, Dębowiec będzie starał się o pozyskanie funduszy, które przekazane będą na pokrycie kosztów dłuższej pracy przedszkoli w całej gminie.

KOD

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: