Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

W Orange Flex możesz stworzyć własną rodzinę

Potrzebujesz dodatkowych numerów telefonów, którymi w szybki i wygodny sposób będziesz mógł zarządzać? W Orange Flex wszystko jest możliwe – w prosty sposób dodasz do swojego konta Flex kogokolwiek zechcesz. Dowiedz się więcej o Orange Flex Rodzina i pozwól sobie na odrobinę swobody!

Razem w Orange – oferta rodzinna od Flexa

Orange Flex to niezawodny sposób na wygodę! To sieć komórkowa bez zobowiązań w aplikacji. Wszystko masz pod ręką dzięki aplikacji mobilnej, którą pobierzesz na smartfon z App Store, Google Play lub Huawei AppGallery. Aktywowany Plan komórkowy opłacasz podpinając kartę płatniczą, BLIK-em lub za pomocą zgromadzonych środków na koncie Flex lub a usługi dodatkowe włączasz wtedy, kiedy chcesz. Będąc częścią #generacjiflex sam o wszystkim decydujesz – także o tym, ile numerów podepniesz do swojej oferty.

O co chodzi z Orange Flex Rodzina? To proste – jeżeli już dołączyłeś do Flexa i korzystasz z jednej z czterech dostępnych ofert, możesz dodać do konta 5 numerów telefonów. Nieważne, czy będą to Twoi współpracownicy, czy ktoś bliski – w szybki sposób dostosujesz ilość dostępnych GB i aktywujesz Plan oraz Passy, czyli nieograniczone transfery danych. W Orange Flex to Ty dyktujesz warunki i nas to nie dziwi!

Wszystko pod kontrolą, bez zbędnych formalności i długoterminowych umów! Stwórz swoją Flex Rodzinę i zacznij korzystać z elastycznej sieci! Sprawdź: https://flex.orange.pl/oferta/rodzina

Orange Flex Rodzina – dlaczego warto?

Orange Flex to połączenie swobody, wygody i braku ograniczeń! Decydując się na ofertę rodzinną Orange możesz wiele zyskać. Oto kilka najważniejszych powodów, dlaczego warto stać się Flex rodziną:

  1. „Zapytaj o zakup” – miej wszystko pod kontrolą!

Boisz się, że ktoś z domowników aktywuje Passy czy dokupi ekstra GB bez Twojej zgody? Bez obaw – wystarczy, że włączysz opcję „zapytaj o zakup”. To usługa, dzięki której będziesz mieć wszystko pod kontrolą! Jako właściciel numeru głównego możesz akceptować lub odrzucać prośby m.in. o włączenie Video Pass czy pakietu GB.

  1. Wymieniaj się gigabajtami dzięki ofercie rodzinnej Orange Flex

W Orange Flex nie tylko dostosujesz Plan do potrzeb Twojej rodziny, ale także podzielisz się wolnymi gigabajtami, kiedy chcesz i gdzie chcesz. To proste – jeżeli ktoś z grupy potrzebuje wsparcia, przekaż mu swoje GB. 2, 10, a może 35 gigabajtów? Zadecyduj sam!

  1. E-faktura dla prowadzących biznes

Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą? Świetnie! W Orange Flex możesz skorzystać z oferty rodzinnej razem z współpracownikami. Dzięki temu będziesz mieć firmowe wydatki zawsze na oku! Jednak to nie wszystko – za każdą płatność otrzymasz na wskazanego przez Ciebie maila e-fakturę. Wszystko z myślą o Twojej wygodzie i środowisku!

  1. Zarządzaj numerami w aplikacji Orange Flex

Będąc właścicielem numerów w Orange Flex Rodzina nie tylko decydujesz o aktywowanych Planach czy Passach, ale także w prosty sposób możesz nimi zarządzać. Chcesz wyłączyć pocztę głosową jednego z użytkowników? A może musisz wymienić u kogoś kartę SIM? Nie ma problemu! Będąc w Orange Flex masz pełną swobodę w podejmowaniu decyzji!

 

Artykuł sponsorowany

 

źródło: ox.pl
dodał: red.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: