Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

W niedzielę również zwycięski!

Dominik Bury okazał się najszybszy również w drugich zawodach Pucharu Kontynentalnego, które miały miejsce w Skalce. U pań, spośród naszych zawodniczek, najlepiej spisała się Magdalena Kobielusz, ocierając się o podium.

Dzisiejsza rywalizacja przebiegła w stylu dowolnym. Tak samo jak to miało miejsce w sobotnich zawodach (PISALIŚMY), również i dziś najszybszy okazał się Dominik Bury. Istebnianin nie miał tak znaczącej przewagi, jak w przypadku wczorajszych zmagań, ale i tak odniósł wygraną. Paweł Klisz, który zajął drugie miejsce, stracił tylko niecałych 6 sekund. Podium uzupełnił Mateusz Haratyk z NKS-u Trójwieś Beskidzka. Kamil Bury zajął szóstą lokatę.

U pań tryumfowała Izabela Marcisz, która przypieczętowała zwycięstwo w całym cyklu. - Iza Marcisz wygrała dzisiaj ostatni bieg z cyklu Slavic Cup w tym sezonie - 10km F. Wygrała również cały cykl. Wywalczyła tym samym dodatkowe miejsce dla drużyny w PS (ciekawe czy się przyda?) i zwroty kosztów mieszkania i podróży do Tour de Ski. Brawo! - napisała na swym oficjalnym profilu Justyna Kowalczyk (pisownia oryginalna). Drugie miejsce zajęła reprezentantka gospodarzy - Alena Prochazkova. Na najniższym stopniu podium stanęła Urszula Łętocha.

Spośród biegaczek z naszego regionu najlepiej spisała się Magdalena Kobielusz, która zajęła czwartą pozycję. Agata Warło była 6., Marcelina Wojtyła zamknęła pierwszą "10", a Eliza Rucka nie ukończyła biegu.

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: