Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

W lipcu bilety na PŚ w Wiśle

Już za nieco ponad miesiąc, dokładnie 13 lipca 2017 roku do sprzedaży trafią bilety na inaugurację Pucharu Świata w skokach narciarskich w sezonie 2017/2018, która po raz pierwszy w historii odbędzie się w Wiśle.

Zawody na skoczni im. Adama Małysza zaplanowano na trzeci weekend listopada. W sobotę, 18 listopada rozegrany zostanie konkurs drużynowy, natomiast w niedzielę, 19 listopada skoczkowie powalczą w zawodach indywidualnych. Obydwa konkursy zaplanowano w godzinach wieczornych.

Bilety na zawody listopadowego Pucharu Świata Wisła 2017 będą dostępne od 13 lipca, a więc sprzedaż ruszy w dniu kwalifikacji do letnich konkursów FIS Grand Prix w Wiśle (13-15.07.2017). Więcej informacji na temat cen oraz ilości biletów podamy w kolejnym komunikacie. Wszystkie szczegółowe wiadomości dotyczące zawodów na skoczni w Wiśle-Malince znajdują się na oficjalnej stronie obiektu: www.wisla-malinka.com oraz na fanpage’u „Skocznia im. Adama Małysza”.

PZN niniejszym oświadcza, że sprzedaż biletów na „Puchar Świata w skokach narciarskich - Wisła” odbywa się wyłącznie za pośrednictwem podmiotów upoważnionych przez PZN do sprzedaży i dystrybucji biletów, to jest: za pośrednictwem portalu www.kupbilet.pl oraz sklepu "Wiślaczek". PZN nie ponosi odpowiedzialności z tytułu nabywania biletów za pośrednictwem podmiotów trzecich, nieposiadających praw do sprzedaży i dystrybucji biletów w imieniu PZN. Dalsza odsprzedaż biletów z zyskiem bądź ich nabywanie z zamiarem ich dalszej odsprzedaży z zyskiem stanowi wykroczenie z Art. 133. § 1. Kodeksu wykroczeń.


mat.pras. - Anna Karczewska / PZN

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: