Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

W których urzędach pracująca wigilia

Wigilia to dzień, w którym już od wczesnych godzin porannych w wielu domach trwają przygotowania do uroczystej wieczerzy. Często pracodawcy, biorąc pod uwagę ogrom pracy w domach starają umożliwić pracownikom wcześniejsze wyjście, lub wprowadzić tego dnia dzień wolny. Tak też się stało w przypadku większości urzędów w powiecie cieszyńskim.

Jak pracują urzędy 24 grudnia 2019 roku?


Urząd Miejski w Cieszynie – czynny do 12:00

Urząd Gminy Goleszów – nieczynny

Urząd Miasta Ustroń – nieczynny

Urząd Miasta Wisła – czynny do 13:00

Urząd Gminy Istebna – nieczynny

Urząd Miejski w Skoczowie – czynny do 14:30

Urząd Gminy Chybie – nieczynny

Urząd Gminy Strumień – nieczynny

Urząd Gminy Hażlach – nieczynny

Urząd Gminy Brenna – nieczynny

Urząd Gminy Zebrzydowice – nieczynny

Urząd Gminy Dębowiec – nieczynny

Starostwo Powiatowe w Cieszynie –  24.12.2019 r.  (tj. Wigilia Bożego Narodzenia) Starostwo Powiatowe w Cieszynie pracuje do godz. 12:00, za wyjątkiem Wydziału Komunikacji, który pracuje do godz. 11:30 i kancelarii ogólnej, która będzie czynna do 15:30.

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-12-23 11:54:35
aP: Skoro ratusz w Skoczowie pracuje, to radni tym bardziej. Zresztą wigilia czy nawet szerzej - święta, nie mają tu nic do rzeczy, radny jest w robocie 24/7/365. Ponawiamy zatem pytanie sprzed kilku dni, na które radna Paplala i radny Dedio boją się odpowiedzieć. Wraz do udzielenia odpowiedzi wzywamy pozostałych radnych i pożalsięboże burmistrza Sitkę: Wywołujemy do tablicy radną Paplalę i radnego Dedio, czytacie to forum regularnie, więc proszę mieć na tyle odwagi, by odpowiedzieć. Ile środków z przyszłorocznego budżetu wydzieliliście na budżet obywatelski, kiedy rozpoczyna się proces składania wniosków i jaka platforma będzie ten proces obsługiwać, do kiedy będzie można głosować na złożone przez mieszkańców gminy Skoczów projekty? Nam, mieszkańcom, budżet obywatelski należy się jak psu zupa. Chcemy mieć dostęp do własnych pieniędzy, przynajmniej w małej części decydować o kształcie gminy i budować szczęśliwe miasto według własnych potrzeb i marzeń. Mamy serdecznie dość nieudolności władzy, która całkowicie ignoruje nasze potrzeby i jest zajęta czapkowaniem burmistrzowi, księżom i innym cudakom. Chcemy żyć w porządnej, ładnej i spełniającej nasze wymagania gminie, a na razie mamy tylko #DziuraweSitko.
2019-12-24 05:38:45
krzysztof.mn+: z pracą urzędów od dawna tak samo - te instytucje niby dla mieszkańców tworzone, de facto traktują ich zawsze jako z ł o konieczne - Kowalski często urlop musi wziąć, by choćby drobną sprawę załatwić, dajmy na to sklep może pracować do 18 i 20, ale urzędnik nie, już wielkie h a l o jak jeden dzień do 16 się męczy - jeszcze tylko "klauzuli sumienia" brakuje dla opłacanych przez nas biurokratów i "stref wolnych od"
2019-12-24 05:40:43
krzysztof.mn+: no i na tym tle, tej coraz bardziej powszechnej urzędowej hucpy z 'dniami wolnymi', Skoczów w tym roku wypada na plus
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: