Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Cieszyn: Taniec dronów zamiast pokazu sztucznych ogni

Do tej pory Cieszyn witał Nowy Rok tradycyjnym pokazem sztucznych ogni. Tym razem będzie jednak inaczej. Miasto Cieszyn oraz Cieszyński Ośrodek Kultury „Dom Narodowy” proponują widowiskowy Taniec Dronów.

Podniebny taniec w wykonaniu nowoczesnych dronów - Dron Show staje się coraz bardziej popularny. Taki pokaz będą mogli zobaczyć na własne oczy mieszkańcy Cieszyna. Już 1 stycznia o godzinie 17:30 na tamtejszym Rynku. To nowa propozycja Miasta i COK by w ten właśnie sposób zamiast sztucznych ogni świętować nowy 2020 rok.

Tak jak obiecywaliśmy przed rokiem, chcemy mieszkańcom zaproponować inny sposób noworocznego świętowania. Zapraszamy na coś czego jeszcze u nas nie było, czyli na taniec dronów. Myślę, że to będzie coś nowego, ciekawego. Czekamy z niecierpliwością. Z pewnością nie będziemy przeszkadzali zwierzakom i nie będziemy zanieczyszczać środowiska – przyznał Adam Cieślar Dyrektor COK „Dom Narodowy”.

Pokaz przygotuje firma Droneland, która w czerwcu tego roku zaprezentowała taniec dronów podczas finału Industriady na terenie Muzeum Śląskiego w Katowicach. Do tego pokazu wykorzystano 20 dronów, a choreografię stworzono specjalnie na potrzeby widowiska.  

 

MSZ

źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: