Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

W Koniakowie zawalił się dom

W niedzielę (13.01.2019) do niebezpiecznego zdarzenia doszło w Koniakowie. Po godzinie 20-tej strażacy zostali zadysponowani do zawalonego domu w Koniakowie na Legierach. Na szczęście, po sprawdzeniu przez ratowników miejsca zdarzenia udało się ustalić, że w wyniku zawalenia budynku nikt nie ucierpiał.

Niebezpieczne zakończenie weekendu miało miejsce w Koniakowie. Aktualnie nie została podana inofrmacja, co było przyczyną zawalenia budynku, jednak nieoficjalnie mówi się o zbyt dużej ilości śniegu zalegającej na dachu - konstrukcja miała nie wytrzymać dodatkowego obciążenia.

Na miejscu pojawili się strażacy z OSP Koniaków Kosarzyska i OSP Koniaków Centrum, 2 zastępy JRG Ustroń, pogotowie eneregtyczne i policja - W dniu 13.01.2019r o godzinie 20:05 zostaliśmy zadysponowani trzema zastępami do zawalonego domu w Koniakowie na Legierach. Działania zastępów w pierwszej kolejności polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz sprawdzeniu czy wewnątrz nie znajduje się jakaś osoba, na szczęście nie było nikogo . Później za pomocą koparki przystąpiliśmy do usunięcia z drogi dachu oraz reszty konstrukcji - poinformowali strażacy z OSP Koniaków Centrum.

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: