Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

W jakim stanie jest gmina Strumień?

Mieszkańcu gminy Strumień, chcesz wiedzieć w jakim stanie jest twoja gmina, zapoznaj się z raportem, który niedawno został opublikowany.

- Zachęcamy mieszkańców do zapoznania się z Raportem o stanie gminy Strumień za rok 2019. Dokument ten podsumowuje roczną działalność Burmistrza Strumienia, ze szczególnym uwzględnieniem realizacji polityk, programów i strategii oraz uchwał Rady Miejskiej w Strumieniu. Raport dotyczy działalności w roku poprzedzającym rok przedstawienia raportu, a więc w tym przypadku roku 2019. Jest źródłem wiedzy o gminie Strumień – czytamy na stronie internetowej gminy Strumień.
Przygotowanie i przedstawienie stosownego raportu wynika z ustawy o samorządzie gminnym i dotyczy wszystkich gmin. Dokument rozpatrzony zostanie przez radnych na sesji absolutoryjnej zwołanej na 15 lipca br.
Co więcej ustawa dopuszcza przeprowadzenie debaty w tej sprawie .Mogą w niej również wziąć udział mieszkańcy Gminy, pod warunkiem złożenia do Przewodniczącego Rady Miejskiej w Strumieniu pisemnego zgłoszenia popartego podpisami co najmniej 20 osób. Zgłoszenie należy złożyć w Biurze Podawczym Urzędu Miejskiego w Strumieniu najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, na który zwołana została sesja, tj. do 14 lipca br. Liczba mieszkańców, którzy mogą zabrać głos w debacie wynosi 15 osób. Mieszkańcy będą dopuszczeni do głosu według kolejności otrzymania przez Przewodniczącego Rady zgłoszeń.
Raport opublikowany został tutaj.
redka

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-07-09 18:43:54
M53: Zapomnieliście redakcjo uaktywnić link do Raportu
2020-07-09 20:16:37
pawel21_13: Aniu Brykietkowo. Pozyskalas kasę z eurokołchozu na różne pierdoly. Znajdź wreszcie kasę na drogi, bo są w fatalnym stanie.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: