Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

W Istebnej wybiorą najpiękniejszą góralkę

Gminny Ośrodek Kultury w Istebnej organizuje konkurs "Najpiękniejsza Góralka 2019". Właśnie ruszyły zapisy kandydatek, które chciałyby wziąć w nim udział.

Wystartować może każda mieszkanka Istebnej, Brennej, Wisły, Ustronia oraz góralskiej części Zaolzia i Republiki Czeskiej, która ukończyła 16. rok życia. Zgłoszenia będą przyjmowane do 8 lipca 2019 roku, a nadsyłać je można elektronicznie (na adres kultura@ug.istebna.pl) lub zostawiać w biurze organizatorów (mieszczącym się w budynku GOK-u). O udziale w konkursie będzie decydować kolejność zgłoszeń (ilość miejsc jest ograniczona).

Formularz zgłoszeniowy (wraz z regulaminem) dostępny jest tutaj - LINK.

Wybory "Najpiękniejszej Góralki 2019" odbędą się 14 lipca br. w Amfiteatrze "Pod Skocznią" w Istebnej w ramach XXIII Dni Istebnej. Zwyciężczyni otrzyma statuetkę oraz nagrodę pieniężną w wysokości 1000 zł.

Organizatorzy zachęcają do udziału wszystkie kobiety. - Możesz być mamą, kobietą pracującą, góralką w każdym wieku i także wziąć udział w naszym konkursie. Gwarantujemy stroje, makijaż, fryzury, choreografię i doskonałą zabawę. Nie bój się - daj sobie szansę! 

Nad wydarzeniem objęliśmy patronat medialny.

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-06-17 21:22:55
jasper: Tylko czemu niektore panie sa w pidzamkach ? Koszulki nocne sa lepsze ;)
2019-06-18 01:08:19
donekT: jasper-Q, Powinieneś podnieść zarzut seksizmu i wyzysku kobiet. Po raz kolejny udowodniłeś, jakim twoja lewicowość wykazuje się pozerstwem.
2019-06-18 08:15:17
jasper: Czy to tylko nocny hejt, doneczku ? Czy problemy ze spaniem po moim wpisie ? Pisemny zarzut seksizmu zapewne juz zlozony przez ciebie do odpowiednich organow. Rozumiem, ze twoje uczucia religijne zostaly wystawione na ciezka probe. Przyznaje, dziewczyny ladne ale az tak sie podniecic ? Co robi celibat....
2019-06-18 12:36:30
donekT: jasper-Q Przypomnij, jak takie dziewczyny traktował Konrad M z KOD- KAPELI, przypomnij sobie wspomnienia MASY np. z roku 1992. Swoje teorie zachowaj do przybytków lewackich (nie lewicowych) jaczejek. Tymczasem po raz kolejny jasper-Q udowodniłeś, jakim twoja lewicowość wykazuje się pozerstwem.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: