Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

W Goleszowie poszukują sprawców dewastacji ozdoby świątecznej

Gmina Goleszów ma swojego własnego Grincha*, a konkretnie całą grupę osób, którym świąteczna atmosfera ewidentnie przeszkadza. W sobotę (25.12) doszło do zdewastowania jednej z ozdób, Urząd Gminy poszukuje sprawców.

W nocy, pomiędzy Wigilią a pierwszym dniem Bożego Narodzenia doszło do dewastacji jednej z ozdób świątecznych w Gminie Goleszów. Sylwia Cieślar, Wójt Gminy, udostępniła w mediach społecznościowych kadr z nagrania, na którym widać cztery osoby – sprawców zniszczeń.

Sprawa nie została jeszcze zgłoszona na policję, sprawcy mają szansę zgłosić się do Urzędu Gminy Goleszów i załatwić sprawę polubownie - Komu przeszkadzają ozdoby świąteczne? Proszę o zgłoszenie się sprawców dewastacji, którzy zapewne rozpoznają się na zdjęciu. W przypadku braku dobrowolnego stawienia się w Urzędzie Gminy Goleszów sprawa zostanie zgłoszona na Policję – napisała Sylwia Cieślar na Facebooku.

*Grinch - fikcyjny, znany z filmu, zielony stwór, który stara się za wszelką cenę zepsuć świąteczną atmosferę.

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-12-29 17:23:20
krokusik: Dla pani Sylwii szacunek za podejście do problemu. Dla chłopaków szybka szkoła życia. To może impuls żeby zainteresować osoby w wieku "wandali" czymś ciekawszym? Po co zaraz karać? Dosigo...
2021-12-29 19:49:49
dymek76: krokusik a może im buziaka i pogłaskać za swe czyny? Pokazać ryje do publicznej wiadomości wyłapać i przed urzędem wychłostać .
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: