Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

W Goleszowie na drogach niebezpiecznie

Poniedziałek rozpoczął się pechowo dla kierowców, poruszających się po Goleszowie. Między 5 a 7 rano (w poniedziałek 1 kwietnia 2019 roku) w Goleszowie doszło do dwóch niebezpiecznych zdarzeń drogowych, w wyniku których zadecydowano o przewiezieniu trzech osób do szpitala.

Do pierwszego zdarzenia doszło o godzinie 5:29 w Goleszowie na ulicy Ustrońskiej. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe – w samochodach łącznie podróżowały trzy osoby, które samodzielnie opuściły pojazdy po zdarzeniu. Na miejscu poszkodowanym udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy. Po przybyciu karetki pogotowia ratunkowego jedna osoba została zabrana do szpitala. Ratownicy kierowali ruchem, odłączyli akumulatory w pojazdach, zneutralizowali wyciek przy użyciu sorbentu i posprzątali jezdnię – wyjaśnił w rozmowie z portalem ox.pl st. Kpt. Michał Pokrzywa, Rzecznik Prasowy cieszyńskiej PSP.

Do drugiego zdarzenia doszło około godziny później. Zgłoszenie wpłynęło o godzinie 6:32. Tym razem w Goleszowie na ulicy Cieszyńskiej samochód osobowy wypadł z drogi, wpadł do rowu i uderzył w przepust. W chwili przybycia na miejsce zastępów dwie osoby podróżujące samochodem znajdowały się poza pojazdem. Strażacy udzieli im kwalifikowanej pierwszej pomocy. Po przybyciu na miejsce Zespołu Ratownictwa Medycznego podjęto decyzję o przewiezieniu obu osób do szpitala. Na miejscu ratownicy odłączyli akumulator w pojeździe i kierowali ruchem.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-04-01 15:22:36
kierowca_bombowca: Kto tym razem zawinnił? Chyba nie drogowcy?
2019-04-01 15:51:40
krzysztof.mm: ...a tymczasem w Gdańsku,w mieście, w którym przez lata bezkarnie grasował i był ochraniany i wspierany przez kurię ksiądz-pedofil, dziś inny równie dzielny proboszcz organizuje palenie książek przed miejscowym kościołem - tak trzymać, panowie sutannicy, koniec będzie tym szybszy i bardziej bolesny
2019-04-01 17:52:48
koszor: Krzysztofie - może zasięgnij rady jakiegoś egzorcysty, przeczytaj choćby książki ks. Glasa. Szatan to nie bajka dla małych dzieci. To realna osobowość, którego działanie zazwyczaj jest zamaskowane, ale czasem dochodzi do opętania. Magia, okultyzm czy tatuaże to furtki dla Szatana.
2019-04-01 18:01:45
koszor: Aha, zapomniałem dodać- nie musisz się ze mną zgadzać, rozumiem, że widzisz to inaczej. Nie szukaj oparcia w klerze, który tak często krytykujesz - to tylko ludzie, choć życzę Ci spotkać prawdziwych rycerzy Boga. Buduj swoje życie na fundamencie Chrystusowym, tu na pewno się nie zawiedziesz!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: