Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

W gminie Strumień posprzątają

\Wiosna to idealny czas, by uporządkować wszystko to, co dookoła. Do udziału w sprzątaniu świata i uporządkowania miejscowości zaprasza gmina Strumień.

Wiosna to najlepszy czas na porządki, dlatego w najbliższym czasie, na terenie gminy, przeprowadzone zostaną akcje sprzątania. Już w najbliższą sobotę 1 kwietnia akcję sprzątania organizują społeczności Bąkowa i Zabłocia, natomiast 22 kwietnia do sprzątania zapraszają społeczności Drogomyśla, Pruchnej i Zbytkowa. Gorąco zachęcamy wszystkich do włączenia się w te wspólne działania. Pokażmy, że los środowiska nie jest nam obojętny ! Zadbajmy o naszą planetę – dla siebie i przyszłych pokoleń – zachęca społeczność gminy.

1 kwietnia o godz. 9.00 przy OSP spotkają się ci, którym bliski jest wygląd sołectwa Bąków. O tej samej porze przy Chacie pod Zalewem, spotkają się ci, którzy chcą posprzątać teren w Zabłociu. Z kolei 22 kwietnia zorganizowane zostaną akcje sprzątania w kolejnych miejscowościach . O godz. 9.00 przy Gminnym Centrum Integracji Wsi rozpocznie się akcja sprzątania Pruchnej, o godz. 9.30 spod OSP w Zbytkowie wyruszą wszyscy ci, którzy chcą posprzątać Zbytków, a o 10.00 spod OSP wyruszy sprzątająca grupa z Drogomyśla.

 

KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2023-04-03 11:15:22
raf35: A w samym Strumieniu to "święte krowy" nie ruszą się do sprzątania. No tak jest Zakład Gospodarki Komunalnej i oni(odpłatnie) posprzątają
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: