Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

W Dębowcu mówią po angielsku

Dobiega powoli końca projekt „Angielski dla każdego” realizowany przez Gminę Dębowiec, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Z tej okazji 12 października odbyło się uroczyste spotkanie podsumowujące, na którym zostały wręczone zaświadczenia ukończenia kursów.

W ramach projektu odbywały się zajęcia języka angielskiego na dwóch poziomach zaawansowania. Zajęcia trwały od lipca do końca września, a prowadziła je pani Katarzyna Żabińska, ze szkoły The Oxford Center. Kurs kończył się egzaminem TOEIC (Test of English for International Communication). W kursach uczestniczyło 20 mieszkańców z terenu Gminy Dębowiec i wszyscy oni pomyślnie zdali egzamin. Zaświadczenia wręczyli Wójt Gminy Dębowiec, Tomasz Branny oraz koordynator projektu Błażej Żebrok.  Oprócz gratulacji, Wójt zwrócił także uwagę na inną kwestię: - Zauważam, że projekt ten oprócz niewątpliwej wartości edukacyjnej przyniósł także dodatkową wartość jaką jest integracja mieszkańców naszej gminy, z czego jestem bardzo zadowolony.

Na koniec na uczestników czekała niespodzianka zorganizowana przez Gminny Ośrodek Kultury w Łączce, a był nią pokaz salsy oraz hip-hopu.

artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: