Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

W Cieszynie znowu mistrzostwa

Od 18 do 20 marca br. Hala Widowiskowo-Sportowa im. Cieszyńskich Olimpijczyków będzie areną zmagań łyżwiarzy figurowych, którzy wezmą udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski oraz organizowanych po raz dwunasty w Cieszynie ogólnopolskich zawodach Piastowski Piruet .

Przez trzy dni zawodnicy będą prezentowali swoje umiejętności jazdy figurowej w konkurencji solistek i solistów oraz par sportowych. Oprócz najlepszych w Polsce młodzieżowców w zawodach wystąpią zawodnicy w kategoriach juniorów i młodzików reprezentujący prawie wszystkie polskie kluby łyżwiarskie, w tym z KS „Cieszyn” oraz łyżwiarze figurowi z TJ „Slavoj” Czeski Cieszyn. Gościć będziemy również zawodników rywalizujących w kategoriach amatorskich. Tradycyjnie, w trakcie zawodów, wybrani przez sędziów zawodnicy otrzymają statuetki za „Najpiękniejszy Piruet” - informują organizatorzy.

Zawody będzie można oglądać online w transmisji na żywo na kanale PZŁF naYouTube. Szczegółowy program całych zawodów ustalony zostanie po zamknięciu przyjmowania zgłoszeń i dostępny będzie na stronie sport.cieszyn.pl. Organizatorami imprezy są KS „Cieszyn”, PZŁF i Miasto Cieszyn. Wstęp na zawody wolny. Zadanie jest współfinansowane ze środków Miasta Cieszyn i Starostwa Powiatowego w Cieszynie.

źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: