Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

W Cieszynie otwarta debata o sporcie

- Zapraszamy wszystkich, którym kwestia cieszyńskiego sportu jest bliska - mówi radny Eugeniusz Raabe, przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Rady Miejskiej w Cieszynie, która jest inicjatorem czwartkowego spotkania o sporcie w Cieszynie.

W czwartek (18 kwietnia) o godz. 15. w sali sesyjnej Ratusza rozpocznie się się organizowana przez Radę Miejską debata na temat: „Sport cieszyński - stan obecny i przyszłość”. Jak relacjonuje radny Eugeniusz Raabe udział w spotkaniu, które będzie moderował trener i wykładowca akademicki dr Adam Kubaszczyk zapowiedzieli cieszyńscy parlamentarzyści, trenerzy, ludzie sportu, prezesi klubów i władze miasta oraz powiatu. Spotkanie jest także otwarte dla wszystkich mieszkańców miasta, którym bliski jest cieszyński sport. - Każdy może przyjść i wziąć udział w dyskusji – zaprasza cieszyński radny.

Czy warto postawić na sport rekreacyjny czy wyczynowy, jak wygląda kwestia dostępności mieszkańców miasta do obiektów sportowych – to tylko niektóre z problemów, które zapewne będą przedmiotem czwartkowej dyskusji. - Na jej podstawie Komisja Oświaty, Kultury i Sportu przedstawi Radzie Miejskiej i burmistrzowi Mieczysławowi Szczurkowi analizę sytuacji sportu w mieście i zarekomenduje rozwiązania – zapowiada Eugeniusz Raabe.

(łg)

źródło: ox.pl
dodał: ŁG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: