Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

VII Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz w Cieszynie

Już po raz siódmy odbędą się Cieszyńskie Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz. Potrwają od najbliższego piątku do niedzieli, a ich miejscem będzie stara cegielnia przy ulicy Kościuszki 295.

Mimo utrzymującej się w budownictwie trudnej sytuacji, targi nadal cieszą się zainteresowaniem firm produkcyjnych, handlowców oraz inwestorów jako miejsce nawiązywania kontaktów, promocji towarów i usług.

Tym razem w Cieszynie zaprezentuje się ponad 80 firm ze swoją najnowszą ofertą materiałową i cenową. Podobnie jak w latach poprzednich i tym razem dominować będą oferty producentów stolarki drzwiowej i okiennej, pokryć dachowych, nie zabraknie też interesujących propozycji firm specjalizujących się w technice grzewczej oraz wykonujących renowacje i aranżacje wnętrz.

Ekspozycje targowe usytuują się w hali wystawowej oraz pawilonie wystawowym obok niej i zajmą ponad 2 tysiące metrów kwadratowych powierzchni. Do tego doliczyć trzeba 1 tysiąc metrów kwadratowych stoisk na wolnym powietrzu. Tym razem na targach pojawi się sporo renomowanych ogólnopolskich firm, m.in. Braas, Porta, Volf, Vaillant.

Będzie można zapoznać się z wieloma prezentowanymi przez nie na stoiskach nowościami. Targi tradycyjnie uzupełni oferta firm towarzyszących budownictwu, a więc banków, dealerów samochodów dostawczych i maszyn budowlanych, mebli oraz nowoczesnych aranżacji i wyposażenia wnętrz.

Część wystawców ubiegać się będzie o Złote, Srebrne i Brązowe Filary Budownictwa w specjalnym targowym konkursie. Dla gości wystawcy przewidują liczne rabaty targowe, a organizatorzy zapraszają zwiedzających do udziału w konkursie dla publiczności, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody. Jak zwykle stoiska targowe odwiedzać można każdego dnia od 10.00 do 18.00.

źródło: naszemiasto.pl
dodał: J.K.

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: