Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Uwielbiano Boga

Świadectwa uwolnionych z nałogów, pyszna strawa oraz wspólne uwielbienie Boga, to tylko niektóre elementy Festiwalu Uwolnienia, który odbył się w niedzielę (26.06.2016 r.) w Ustroniu.

Ustroński rynek w ostatnia niedzielę stał się miejscem uwielbienia, a dla niektórych poznania Boga. Pomimo zmiennej pogody - również deszczu – wiele osób zostało poruszonych świadectwami uwolnionych z różnych nałogów. Znalazły się oby, które skorzystały z rozmowy, a także modlitwy z organizatorami wydarzenia.

Oczywiście na scenie w centrum miasta, nie mogło obejść się bez chrześcijańskich zespołów, które także, poprzez muzykę, chwaliły Boga.

Oprócz posilenia swojego ducha, można było posilić także swoje ciało, a wszystko za sprawą, dostępnego dla wszystkich, pysznego bigosu, drożdżówek, kawy, herbaty, a także wody z sokiem.

Nie zabrakło także atrakcji dla dzieci. Najmłodsi otrzymali balony w wybranym przez siebie kształcie, a najodważniejsi wyszli z rynku z pomalowanymi twarzami. Chętni brali także udział w zbiórce chrześcijańskiego harcerstwa „Royal Rangers”.

W trakcie całej imprezy pomocą służył namiot Punktu Medycznego.


eMBe

źródło: ox.pl
dodał: MB

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2016-06-28 22:02:46
krzysztof.mm: Bigos w czerwcu? woda z sokiem?..<br />No nie wiem, czy Bóg poczuł się uwielbiony.<br />Co innego balony - te mogły zrobić wrażenie.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: