Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Utrudnienia w związku z budową galerii

Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość. W Cieszynie trwa nie tylko remont ul. Katowickiej. W poniedziałek (12.03) zostały zamknięte fragmenty dwóch ulic w mieście - ma to związek z budową galerii handlowej Stela.

Utrudnienia na ul. Korfantego w Cieszynie występują już od miesiąca – ma to związek z budową Galerii Stela. Z ruchu, na czas wykonywanych tam prac był tymczasowo wyłączony jeden odcinek drogi. W poniedziałek (12.03) wykonawca wystąpił do MZD w Cieszynie o stałą zmianę organizacji ruchu na tym odcinku (od ul. Kolejowej do ul. Bobreckiej). Wykonawca budowy Galerii Stela wystąpił w tej sprawie, ponieważ już na stałe będzie tam sprzęt i rusztowania do budowy kolejnych kondygnacji galerii – przyznał w rozmowie z redakcją Wiesław Sosin Dyrektor MZD w Cieszynie.

Na tym jednak nie koniec utrudnień. Podobna sytuacja będzie miała miejsce na ul. Hajduka – od nowego ronda na skrzyżowaniu Hajduka z Bobrecką w kierunku wiaduktu. Prowadzone tam roboty są dość trudne, ponieważ budowany jest nawis nad drogą. Galeria w pewnym fragmencie będzie bowiem nad drogą – zaznaczył Sosin.

Ze wstępnych informacji wynika, iż utrudnienia na tych odcinkach ulic w związku z budową galerii, potrwają do końca maja br. 

 

 

MSZ

źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-03-15 19:20:19
wodz dziewieciu niedzwiedzi: najlepiej zróbcie tak do zakorkowanej ulicy katowickiej chwyccie sie remontu stawowej rozpieprzcie ja pod pretekstem wplywu faz ksiezyca na warunki rozrodcze małp w ogrodzie zoologicznym na malediwach !potem rolnicy zablokuja wyjazd w kierunku pogwizdowa w wyniku suszy w marcu oraz pod pretekstem udroznienia kanalizacji w cieszynie chwyccie sie rozkopania wszystkich ulic bo GALERIA STELA JEST NAJWAZNIEJSZA ! czy ktos to wogóle kontroluje a nie tylko bo unia daje kase to kuźwa na hura wszystko remont ale z glowa panowie ! i jeszcze te kreciki zza poludniowej granicy to jest ta wisienka na torcie
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: